Tuncay'ın gönlü kimde?

Tuncay'ın gönlü kimde?.12508
  • Giriş : 07.05.2009 / 11:49:00

Fenerbahçe'nin 'geri dön' çağrısını reddeden Tuncay'ın gönlünde yatan aslan belli oldu!..

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Fenerbahçe'nin transfer teklifinde bulunduğu eski futbolcusu Tuncay Şanlı'nın rüyası, kariyerini Londra takımlarından birinde sürdürmek.

Habertürk Gazetesi'nde yer alan Senad Ok imzalı habere göre; geçtiğimiz günlerde eski yıldızına, “Geri dön” çağrısı yapan Fenerbahçeli yöneticiler, milli futbolcudan olumsuz yanıt aldı. Kariyerini İngiltere'de sürdürmek isteyen başarılı futbolcunun en büyük hayali ise Londra ekiplerinden birine transfer olmak. Küme düşme tehlikesi yaşayan Middlesbrough ile 2 yıl daha sözleşmesi bulunan milli futbolcunun sezon sonu takımı ile devam edip etmeyeceği kırmızı- beyazlı ekibin ligde kalmasına bağlı. Sezon başı Londra ekibi Chelsea'nin takibine giren milli futbolcuyu İngiltere'den Everton ve Fulham kulüpleri başta olmak üzere birçok kulüp istiyor. Ancak Tuncay'ın hedefi ise daha popüler olan ve Avrupa'nın en önemli şehirlerinden biri olan Londra'da yaşamak ve Futbol hayatını sürdürmek.

-MENAJERİ DE DOĞRULADI-

Tuncay'ın Menajeri Hakan Özlü de HABERTÜRK'e yaptığı açıklamada milli futbolcunun Fenerbahçe'den teklif aldığını ancak kariyerine İngiltere'de devam etmek istediğini ifade ederek, “Tuncay'ın, Fenerbahçe ile görüşmesi oldu. Ancak buradan ayrılmak istemediği ve daha büyük hedefleri olduğu için bu teklifi geri çevirdi. Özellikle Londra takımlarından birinde forma giymeyi istiyor. Scolari Chelsea'nin başındayken ciddi şekilde Tuncay ile ilgilenmişti. Ama önce Middlesbrough'un ligde kalıp kalmayacağının belli olması gerekiyor. İngiltere dışından Almanya ve Rusya'dan da isteyen ekipler var. Ama Tuncay Futbol hayatını İngiltere'de sürdürmek istiyor. Türkiye'ye dönüşü söz konusu değil” diyerek milli futbolcu konusunda son noktayı koymuş oldu

-EN AZ 5 MİLYON POUND BONSERVİS-

Middlesbroguh'un küme düşmesi halinde takımdan ayrılmasına kesin gözle bakılan Tuncay için ise Middlesbrough kulübünün yüksek bir bonservis ücreti talep edeceği belirtildi. Ada temsilcisinin Tuncay Şanlı için en az 5 milyon poundluk bir bonservis talebi edeceği ifade edildi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*