Tuncay'ın transferdeki önceliği para

Tuncay'ın transferdeki önceliği para.8464
  • Giriş : 11.05.2007 / 00:00:00

Fenerbahçe'nin golcüsü Tuncay Şanlı, kendisini çok isteyen ve maddi açıdan tatmin edecek bir Avrupa takımında oynamak istediğini açıkladı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Tuncay, Atina'da yayımlanan günlük spor gazetesi Fos'a yaptığı açıklamada Olympiakos'tan teklif aldığını doğruladı ancak herhangi bir anlaşma olmadığını söyledi.

Tuncay, "Olimpiyakos'un benim de içinde bulunacağım büyük bir takım kurmak istemesi beni onurlandırıyor. Teşekkür ederim, ancak kendi çıkarıma bakmam gerek. Yanlış yapmamam gereken bir yaştayım" dedi.

Menajerinin bazı Avrupa takımlarıyla görüşmeler yürüttüğünü ifade eden golcü futbolcu, "karar verdiğim tek şey, beni gerçekten çok istediğini gösterecek ve ekonomik olarak tatmin edecek bir takımda forma giymek" şeklinde konuştu.

Şu an sadece Fenerbahçe'nin şampiyonluğunu düşündüğünü söyleyen Tuncay, sarı-lacivertli kulüple sözleşme yenilemediğini ve 27 Mayıs itibarıyla kulüple bağlantısı kalmayacağını ifade etti:

"Fenerli olarak doğdum. Bu takımı seviyorum ve şampiyonluk coşkusunu yaşamak istiyorum. Bundan hemen sonra ise yönetim ile konuşacağım. Bu benim ilk önceliğim, ancak şu ana kadar Fenerbahçe'den herhangi bir öneri elime ulaşmış değil...

"Gerçek olan şu ki ben de kariyerime Avrupa'da devam etmek istiyorum. Eğer ekonomik açıdan iyi bir teklif alırsam Avrupa'ya gideceğim."

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious