Tunceli Üniversitesi 192 personel alacak

Tunceli Üniversitesi 192 personel alacak.14543
  • Giriş : 19.03.2009 / 12:47:00

Tunceli Üniversitesi (TÜ) bünyesinde kurulan fakültelerde istihdam edilmek üzere, 192 akademik personel alınacağı bildirildi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

TÜ Rektörü Prof. Dr. Durmuş Boztuğ, Yüksek Öğretim Kurumunun, Mühendislik Fakültesi, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi ve Su Ürünleri Fakültesi için 56 profesör, 59 doçent ve 77 yardımcı doçent olmak üzere toplam 192 akademik kadro tahsis ettiğini söyledi.

Kadro başvurularının başladığını bildiren Prof. Dr. Boztuğ, şunları kaydetti:

''Şubat döneminde yaptığımız akademik kadro alımında 1 profesör, 1 doçent ve 20 yardımcı doçent aldık. Şimdi ikinci bir kadro alımı daha yaparak 192 akademik personel almayı hedefliyoruz. Tüm Tuncelili dostlarımıza çağrıda bulunuyorum. Üniversitemiz ilimiz için çok önemli. Üniversitemizin bina ve akademik kadro sıkıntısını bir an önce çözüp öğrenci almak istiyoruz. Üniversiteler bulundukları illerin hayat damarıdır. Bu nedenle tüm dostlarımızdan ricamız bize lütfen eleman yönlendirsinler, eleman bulsunlar. Bu verdiğimiz ilanlar boşa gitmesin.''

Prof. Dr. Boztuğ, üniversiteye alınacak akademik personel alımıyla ilgili ayrıntılı bilgiye www.Tunceli.edu.tr adresinden ulaşılabileceğini kaydetti.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*