Tunceli Üniversitesi 212 personel alacak

Tunceli Üniversitesi 212 personel alacak.13094
  • Giriş : 17.02.2009 / 16:19:00

Tunceli Üniversitesi (TÜ) bünyesinde kurulan fakültelerde istihdam edilmek üzere 212 akademik personel alınacağı bildirildi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

TÜ Rektörü Prof. Dr. Durmuş Boztuğ, AA muhabirine yaptığı açıklamada, Mühendislik, İktisadi ve İdari Bilimler ile Su Ürünleri fakülteleri için 59 profesör, 61 doçent ve 92 yardımcı doçent olmak toplam 212 akademik personele ihtiyaç duyulduğunu belirtti.

İhtiyaç duyulan personelin karşılanması için personel alım ilanı yaptıklarını belirten Prof. Dr. Boztuğ, başvuruların 25 Şubata kadar devam edeceğini kaydetti.

Akademik personel alımıyla ilgili ayrıntılı bilgiye üniversitenin web sitesi ''www.tunceli.edu.tr'' adresinden ulaşılabileceğini anlatan Boztuğ, ''Tüm Tuncelili dostlarımıza çağrıda bulunuyorum. Bize lütfen eleman yönlendirsinler, eleman bulsunlar. Bu verdiğimiz ilanlar boşa gitmesin. Gelip ellerini taşın altına koysunlar, hizmet etsinler'' dedi.

Prof. Dr. Boztuğ, ihtiyaç duyulan personelin karşılanması durumunda mart ayı içerisinde de Tunceli Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi, Çevre Sorunları Araştırma Merkezi, Alevi Bektaşi Araştırma Enstitüsü ve Sağlık Bilimleri Fakültesi açmayı planladıklarını bildirdi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*