Tüp bebekten önce mutlaka deneyin

  • Giriş : 24.04.2007 / 00:00:00

Günümüzde bir çok kadın doğal yollardan hamile kalabileceği halde, doğru günde bebek yapmayı denemediği için hamile kalamadığını sanıyor!

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Normal yollardan çocuk sahibi olmak isteyenlerin gebelik için ayda sadece 4 uygun günü var. Hamile kalmak istiyor fakat doğru günü tam olarak nasıl belirleyeceğinizi bilemiyorsunuz. Artık kolay çözüme sizde ulaşabileceksiniz. Hamilelik ile ilgili teknolojik çözümlerde dünya piyasasının %70'ini elinde bulunduran İngiliz şirketi Unipath hamilelik testlerinde %99 güvence verebilen hamilelik testi Clear Blue'yu Türkiye'ye getirdi. Clear Blue ile en az laboratuara gidip test yaptırdığınızdaki kadar güvenli sonuçlar alabiliyorsunuz.

MONİTÖRE BAK ANLA!

Hamile kalmak istediğinizde doğurganlık monitörü Clear Blue devreye giriyor, sizin kendinize özgü hormon seviyelerinizi özel bir algoritmayı kullanarak izliyor ve gebe kalma ihtimalinin en yüksek olduğu günü belirtiyor! Periyod döneminde gebe kalma ihtimalini etkileyen en önemli hormonlar olan östrojen ve LH hormonlarının yükselişlerini günlük basit bir idrar testi ile tespit ederek, gebe kalma ihtimalinin en yüksek olduğu günleri digital ekranında sembollerle gösteriyor. 10 veya 20 gün boyunca her gün test çubukları kullanılarak idrardan test yapılıyor ve hormonlar toplanıyor. Bu testler, monitör tarafından okunup, yorumlanıyor ve her gün için "fertilite durumu" (Gebe kalma ihtimali) Düşük - Yüksek - En Yüksek seviyeleri ile ekranda görüntüleniyor.

GEBE KALMA ŞANSI...

İhtimalin fazla olduğu günlerde ilişkinin gerçekleşmesi, gebe kalma şansını maksimuma çıkartıyor. Clear blue, 'kolay hamilelik monitörü' laboratuar ortamında, LH hormonu sıçramasını % 99 güvenilirlikle tespit ettiği kanıtlanmış.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious