Türbanlı bayan tükürük yağmuruna tutulmuş

  • Giriş : 08.01.2008 / 00:05:00
  • Güncelleme : 07.01.2008 / 23:39:52

Modacı Cemil İpekçi, Nişantaşı'ndaki bir cafede türbanlı bayanın başı açık bayanlar tarafından hakarete maruz kalışını ve 'tükürük yağmuruna tutuluşu'nu anlattı. İşte İpekçi'nin şok sözleri.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Tasarımcı Cemil İpekçi, Nişantaşı'nda bir cafe'de türbanlı bir bayanın başı açık bayanlar tarafından uğradığı hakarete şahit olduğunu söyledi.

NTV'de 'Haydi Gel Bizimle Ol' programına konuk olan Cemil İpekçi, Nişantaşı'ndaki bir cafe'de türbanlı bayanın başı açık bayanlar tarafından hakarete maruz kaldığını 'tükürük yağmuruna tutuldu' ifadesi ile anlattı:

Cemil İpekçi: Bir türbanlı hanımın Nişantaşı'nda bir cafe'de tükürük yağmuruna tutulduğunu ben gözlerimle gördüm, sizin gibi açık hanımlar tarafından.

Pınar Kür: Onlar öyle birşey yapmış olabilirler. Bu genel birşey değil.

Cemil İpekçi: Kadıncağız gelmiş, gayet de şık, Beymen'den alışveriş yapmış kahvesini içecek orada. 4 tane afedersiniz 'beyin sasmanın koruğu' vursanız diapozonla 'si'den ses çıkartır 'do' çıkarmaz... Moldovyalı hizmetçiden, Rolex saatten yada paşa saatinden bilmeyen 4 kadın, koca parası yiyerek oraya oturmuş... Böyle onu küçümseyerek tükürükten beter ettiler.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious