Turgutlulu hız tutkunlarının mutlu günü

Turgutlulu hız tutkunlarının mutlu günü.16428
  • Giriş : 19.01.2009 / 08:11:00

Turgutlu’da bulunan motosiklet tutkunu gençlerin motorları ile ziyaret ettikleri Turgutlu Belediye Başkanı M.Serhat Orhan’dan istekleri sonunda gerçek oluyor.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Manisa'nın Turgutlu ilçesinde motosiklet tutkunu gençler Ergenekon mahallesinde bulunan Turgutlu spor kafede ziyaret ettikleri Turgutlu Belediye Başkanı M. Serhat Orhan'dan isteklerini dile getirdiler. Gençler adına konuşan Fatih Yıldırım ' Turgutlu'ya 5 yıllık hizmet süresi boyunca söz verdiği tüm hizmetleri gerçekleştirdiği için teşekkür ediyoruz. Belediye Başkanımızdan motosiklet tutkunları için ilçemize pist yapılmasını istiyoruz. Böylelikle hızla büyüyen Turgutlu'da her gün yaşanan motosiklet kazalarında dahada azalma olacağına inanıyoruz' dedi.

Turgutlu Belediye Başkanı M. Serhat Orhan ' Öncelikle böyle bir sosyal toplantıya imza attığı için AK Parti Gençlik Kolları Başkanı Murat Güzel kardeşime teşekkür ediyorum,burada toplanan bu kadar genç arkadaşımı kırmayacağım ve böylelikle de umarım hız tutkunu arkadaşlarda yeni yapacak olduğumuz bu pist'te adrenalinin doruğuna ulaşacaklardır, yeni yapılacak pist'in yeride Irlamaz Spor Vadisinin yeni ıslah edilmeye başlanan bölümünde yapacağız' dedi.

Ak Parti Gençlik Kolları Başkanı Murat Güzel ' Genç arkadaşlarımızın uzun süredir bizden sürekli olarak istekleri ilçemize Motosiklet tutkunu gençler için için pist yapılmasıydı böylelikle hem gençlerimiz daha dikkatli olacaklar ve komşu şehirlerden' de ilçemize gelecek olan misafirlerin Turgutlu ekonomisine de katkıda bulunacağına inanıyorum hız tutkunu arkadaşlarımıza ve şehrimize hayırlı olsun' dedi.

Bu arada Başkan M.Serhat Orhan ' Çok kısa bir süre içinde pistin yapımına başlayacağız' dedi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*