Türk de ağlıyor Kürt de ağlıyor

Türk de ağlıyor Kürt de ağlıyor.14567
  • Giriş : 09.10.2008 / 14:46:00

Nasıl dayanır yürek böyle bir acıya bilinmez ki... O hain pusu Türk'ü de Kürt'ü de yaktı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Diyarbakır'da pusuya düşürülerek şehit edilen 4'ü polis 5 kişi toprağa veriliyor. Aktütün saldırısı sonrası gelen bu kanlı saldırı acıyı bir kat daha artırdı. Cenaze törenlerinde gözyaşı sel olup aktı..

KÜRTÇE AĞIT YAKTILAR

Vedat Ulu/Diyarbakır- Diyarbakır'da polis servis aracına düzenlenen saldırıda şehit olan teknisyen yardımcısı Vedat Ulu'nun cenazesi, doğum yeri olan Diyarbakır'ın Geyiktepe köyünde toprağa verildi.

Ulu'nun yakınları cenaze töreninde Kürtçe ağıtlar yakarak üzüntülerini dile getirdi, fenalık geçirenlere sağlık görevlileri müdahale etti.

Cenaze törenine, şehidin ailesi, yakınları, Tarım ve Köyişleri Bakanı Mehmet Mehdi Eker ile AK Parti Diyarbakır milletvekilleri Kutbettin Arzu, İhsan Arslan, Ali İhsan Merdanoğlu, Abdurrahman Kurt ve Osman Aslan ile askeri yetkililer ve çok sayıda vatandaş katıldı.

ŞEHİDİN BABASI AYAKTA DURAMADI

Duran Karaboğaş-Kahramanmaraş-Diyarbakır'da, polis servis aracına düzenlenen saldırıda şehit olan polis memuru Duran Karaboğaş'ın (40) cenazesi, doğum yeri olan Kahramanmaraş'ın Şahinkayası beldesinde toprağa verildi.

Cenazenin getirilişi sırasında aile yakınlarının fenalık geçirdiği görüldü. Fenalık geçirenlere sağlık görevlileri müdahale etti.

Cenaze daha sonra ailenin isteği üzerine doğduğu eve götürüldü. Burada şehit polis memuru Karaboğaş için helallik istendi. Gözyaşlarının dinmediği cenaze töreninde, şehidin babası İbrahim Karaboğaş ile çocukları Zeynep, Tuğba, İbrahim ve Mustafa'nın ayakta durmakta zorlandıkları gözlendi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*