"Türk gazeteci ile konuşmadım''

  • Giriş : 18.02.2008 / 18:25:00
  • Güncelleme : 18.02.2008 / 19:43:02

Sevilla'nın teknik direktörü Manolo Jimenez, Türk basınında çıkan bir röportajı yalanladı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Jimenez, İspanyol basınına bugün yaptığı açıklamada, Türk basınında yazıldığı gibi Fenerbahçe ve Türk futbolu hakkında hiçbir zaman ''küçümseyici'' ifadeler kullanmadığını söyledi. Türk basınında, ''Fenerbahçe çok kolay rakip, elemekte hiçbir problem çekmeyeceğiz'' şeklinde kendi ağzından söylenmiş gibi ifadeler çıktığını belirten Jimenez, ''Bu haberler beni çok şaşırttı, hayatımda hiçbir Türk gazeteci ile konuşmadığımı söylemek istiyorum'' dedi.

Sevilla Kulübü Başkanı Jose Maria Del Nido da takımın Türkiye'ye hareketinden önce İspanyol gazetecilere verdiği demeçte, ''Fenerbahçe'ye göre daha güçlüymüşüz gibi görünse de, hepimiz biliyoruz ki Türkiye deplasmanları her zaman çok zor olmuştur. Ama biz Türkiye'ye kazanmak için gidiyoruz. Sadece iki olasılık var ya bu turu geçeceğiz ya da geçeceğiz!'' dedi.

Del Nido ayrıca ''Çift elemeli maçlar çok tehlikeli. İstanbul'da büyük bir baskı altında maça çıkacağız ve zor bir maç olacak dedi. ''Fenerbahçe tehlikeli bir rakip olsa da karşılarında Sevilla'yı bulacaklar. Ben onların yerinde olsam rahatsız olurdum'' diye ekledi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious