Türk işadamı New York'ta öldürüldü

Türk işadamı New York'ta öldürüldü.9847
  • Giriş : 23.10.2008 / 08:12:00

Türk işadamı Gökçe Kürkçü, New York'taki evinde beyzbol sopasıyla öldürüldü. İddialara göre katil, eşinin sevgilisi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

ABD'nin New York kentinde birçok başarıya imza atan Türk işadamı Gökçe Kürkçü, evinde ölü bulundu... Beyzbol sopasıyla dövülerek öldürülen Gökçe'nin bir süredir tehdit aldığı belirtildi. Filipinli sevgilisiyle yaşayan ve eşiyle bir süredir görüşmeyen Gökçe'yi kimin öldürdüğü araştırılıyor. İddialara göre, 32 yaşındaki adamın katili, eşinin Amerikalı sevgilisi.

ABD'nin New York kentinde yaşayan 32 yaşındaki Türk işadamı Gökçe Kürkçü, Brooklyn semtindeki evinde bıçaklı saldırıya uğradı. Boynuna ve göğsüne aldığı 7 bıçak darbesiyle kanlar içinde yere yığılan Kürkçü, kaldırıldığı Coney Island Hastanesi'nde can verdi. Evde araştırma yapan cinayet masası dedektifleri, olay yerinde bir beyzbol sopası ile bir beyzbol şapkası buldu.

FİLİPİNLİ EŞ, TÜRK SEVGİLİ

Cinayeti araştıran New York Emniyet Müdürlüğü dedektifleri, Kürkçü'nün Filipinli eşi Henny Kürkçü'nün sevgilisi tarafından öldürülmüş olma ihtimali üzerinde duruyor. Eşinden ayrılmak üzere olan bir çocuk babası Kürkçü'nün bir Türk kadınla da birlikte olduğu iddia edildi. Polis, Kürkçü'nün eşi ve sevgilisinin ifadelerine başvurdu. Turistik liman South Street Seaport'da hediyelik eşya mağazaları bulunan Kürkçü'nün ölümü iş arkadaşları arasında da derin üzüntü yarattı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*