Türk sevgili tanınamaz hale getirdi

Türk sevgili tanınamaz hale getirdi.12942
  • Giriş : 21.12.2008 / 18:15:00

Muğla'nın Bodrum ilçesinde Türk erkek arkadaşı tarafından darp edilen İngiliz kadın hastaneye kaldırıldı. Beyin travması geçiren kadının vucüdunda çürükler oluşurken tanınamaz hale geldi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Edinilen bilgiye göre, ilçeye bağlı Ortakent beldesinde yaşayan İngiliz uyruklu kadın Susanna Turner, birlikte yaşadığı erkek arkadaşı tarafından darp edildiğini iddia etti. Emekli Susanna Turner (58), 3 yıl önce İngiltere'den gelip Bodrum'a yerleşti. Bodrum'un Ortakent Beldesi'nde satın aldığı villada yaşamaya başlayan kadın, 5 ay önce M.K. (35) ile tanıştı.

İddiaya göre, M.K. birlikte yaşamaya başladıklarını belirten Turner, önceki gece arkadaşları ile birlikte evinde yemek yedikten sonra istirahat etmek için odasına gitti. Bundan sonra gerçekleştiğini belirttiği olayda M.K. tarafından darp edildiğini iddia ederek olayı anlatan kadın "Odama gittim. Yanıma gelip benimle konuşmak istedi. Benden evin tapusunu ve araba almak için para istedi. Ben de kabul etmeyince tartışma başladı. Tartışma büyünce yumrukları ile beni darp etti" dedi.

Kadının olayın ardından komşusuna sığındığı belirtilirken, komşusu olan Mustafa Arslan olayla ilgili bildiklerini şu ifadelerle anlattı: "Sabaha karşı bize geldi. Arkadaşı bıçakla üstüne saldırıyor. Önce yumruklarla darp ediyor. Sonra ellerine bıçakla vuruyor.Kesilen yerleri var, parmağında kırıklar var. Bize geldi. Biz hemen jandarmayı aradık. Jandarma gelip ifade aldı. Arkadaşı M.K evden kaçmıştı''

Mustafa Arslan eşi ile birlikte, tedavi olduğu hastanede refakat ettikleri Susanna Turner'in ''Ben Bodrum'u ve Türkiye'yi çok seviyorum. Keşke böyle bir olay yaşanmasaydı. Bu olay yüzünden Bodrum'dan ayrılmayı düşünmüyorum'' dediğini söyledi.

Tedavi olduğu hastanenin Acil Servis Sorumlusu doktor Sabri Atalay, hastanın travma yaşadığını ve aldığı darbeler sonucunda hastaneye getirildiğini söyledi. Turner'in hayati tehlikesinin bulunmadığını ifade eden Atalay, ''Hastanın genel durumu iyi. Ancak çok fazla travmaya maruz kaldığı için bir iki gün gözlem altında kalacak" dedi. Bu arada M.K nın olayın ardından evden bir miktar da para almış olduğu ileri sürüldü.

Öte yandan konu ile ilgili jandarma güçlerince olayla ilgili mercilere bilgi verildiği ve şüphelinin yakalanması için çalışma başlatıldığı öğrenildi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*