Türk Telekom ödüllerine uluslararası ödül

  • Giriş : 25.05.2009 / 16:24:00

Türk Telekom Okulları'nın iletişim projelerine yönelik olarak düzenlenen Avrupa SABRE Ödülleri!de Telekomünikasyon Alanında En Başarılı Proje ödülünü kazandığı bildirildi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Türk Telekom'dan yapılan açıklamada, eğitim alanındaki dev sosyal sorumluluk projesi Türk Telekom Okulları'nın, iletişim sektörünün en saygın dergilerinden ''Holmes Report''un ABD merkezli yayıncısı Holmes Group tarafından verilen Avrupa SABRE Ödülleri'nde ''Telekomünikasyon Alanında En Başarılı Proje'' seçildiği belirtildi.

SABRE Ödülleri'nin Amerika'da on yılı aşkın süredir dağıtıldığı dile getirilen açıklamada, farklı sektör, bölge ve iş alanı kategorilerinde uygulanan iletişim projelerine verilen ve dünyanın en prestijli iletişim ödülleri arasında sayılan Avrupa SABRE Ödülleri'nde, yirminin üzerinde ülkeden gelen binden fazla projenin yarıştığı kaydedildi.

Açıklamada, Türk Telekom Okulları projesinin daha önce Amerikan İletişim Profesyonelleri Ligi (LACP) tarafından En İyi Toplum İlişkileri Programı dalında büyük ödüle layık görüldüğü, En İyi Sosyal Sorumluluk İletişimi Programı ve En Sürdürülebilir İletişim Programı alanlarında ise başarı belgesi ile ödüllendirildiği anımsatıldı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*