Türkan Şoray da UFO görmüş!

Türkan Şoray da UFO görmüş!.11837
  • Giriş : 06.07.2009 / 12:28:00

Sanat camiasında UFO ve uzaylı sırrı rüzgarı... Reyhan Karaca'dan sonra Türkan Şoray da uzaylılarla ilgili ilginç bir sırrını açıkladı. Şoray “Ben de UFO gördüm” dedi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Bugün Gazetesi Magazin Müdürü Bilal Özcan Kanaltürk ekranlarında başlayan 'Laf Aramızda' programına konuk olan Türkan Şoray ilginç açıklamalarda bulundu. Türk Sineması'nın Sultanı Türkan Şoray hayatına ait önemli ayrıntıları anlattığı programda bugüne kadar hiç kimseye açıklamadığı bir sırrını da Bilal Özcan'a anlattı. Türkan Şoray UFO gördüğünü söyledi. Ünlü sanatçı şöyle konuştu:

"Bazen evin balkonunda oturup gökyüzüne bakarım. Bir ara birkaç ışık gördüm gökyüzünde. Yoğun bir ışık bir süre sonra kayboldu. Uçak olsa anlardım ama uçak değildi. Parlak sarı bir ışıktı. Uçak olsaydı takip ederdim; ama değildi. 1 ya da 2 kere bu ışıltıları gördüm gökyüzünde. Yaklaşık 1 ya da 2 sene önceydi. Ben de UFO görmüş sayılır mıyım bilmiyorum ama; sanırım ben de gördüm."

BİRÇOK KEZ ÖLÜM TEHLİKESİ

Setlerde birçok kez ölüm tehlikesi geçirdiğini buna rağmen sigortası hiç olmadığını itiraf eden Şoray, "Maalesef sigortam olmadı. Cemo filminde attan düştüm ve felç tehlikesi geçirdim. Birikimim olmasaydı belki de ben de yaşlılığımı Darülaceze'de geçirirdim" dedi. Hayatındaki en büyük servetinin izleyicisi olduğunu belirten Sultan, "Bir servetim olsaydı, çok param olsaydı bu parayı herkesle paylaşır ve birçok okul yaptırırdım. Biz dünya starları kadar parayı hiçbir zaman kazanmadık, sadece Türkiye ölçülerine göre iyi kazandım hepsi bu" diye konuştu.

HABER7

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*