Türkan Şoray eski eşine hâlâ âşık!

Türkan Şoray eski eşine hâlâ âşık!.29337
  • Giriş : 11.10.2007 / 22:24:00

Sinemanın Sultan'ı Türkan Şoray'ın kalbinin eski eşi için çarptığı iddia edildi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Şoray ile Ünal, 1983 yılında evlenmiş ve 4 yıl sonra boşanma kararı almıştı. Arkadaşlıklarını kızları Yağmur için sürdüren Türkan Şoray ile Cihan Ünal, bu tavırlarıyla da takdir kazanmıştı.

Herkes tarafından aralarındaki aşkın devam ettiği konuşulan Şoray ile Ünal hakkındaki bu dedikodular, geçtiğimiz aylarda arttı.Bunun sebebi de ikilinin TRT için çektikleri 'Aşk Yeniden' adlı dizi oldu.

Çünkü Türkan Şoray ile Cihan Ünal, bu dizide tıpkı gerçek hayatlarında olduğu birbirlerini sevdikleri halde boşanan ve kızları için görüşmeyi sürdüren bir çifti canlandırıyordu. Haklarında çıkan "Tekrar aşk yaşamaya başladılar" haberlerini kesin bir dille yalanlayan Şoray ile Ünal, şu anda hayatlarında hiç kimsenin olmadığının altını da kesin bir dille çizdi.

İddialara göre; ünlü çift hakkındaki dedikoduların çıkış noktası da çiftin güzel kızları Yağmur'du. Eğitim hayatını Amerika'da sürdüren Yağmur'un yakın çevresine; "Annemle babam dizi çekimlerinde sürekli birlikte vakit geçirince aralarındaki aşk tekrar alevlendi. Onların bir araya gelmesinden dolayı çok mutluyum" dediği söyleniyor.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious