Turkcell 3G için teklifini verdi

Turkcell 3G için teklifini verdi.9496
  • Giriş : 27.11.2008 / 16:36:00

Turkcell, 3. nesil ihalesi için tekliflerini İhale Komisyonuna verdi. Turkcell Genel Müdürü Süreyya Ciliv, konuya ilişkin yaptığı yazılı açıklamada şunları belirtti.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Turkcell, 3. nesil (3G) ihalesi için tekliflerini İhale Komisyonuna verdi. Turkcell Genel Müdürü Süreyya Ciliv, konuya ilişkin yaptığı yazılı açıklamada, Turkcell olarak Türkiye'nin geleceğine yatırım yapmaya devam ettiklerini belirtti.

Ciliv, şunları kaydetti:"Yarınki ihaleyi heyecanla bekliyoruz. 3G ile gelecek yüksek data hızı ülkemizin büyüme vizyonunda önemli bir itici güç olacak. Dünyada ekonomik krizin etkisini hissettirdiği bugünlerde, bu yeni teknoloji sayesinde ülkemizin rekabet gücü artacak."

3G sayesinde mobil internette, hem bireylerin hem de kurumların daha gelişmiş hizmet ve ürünleri diledikleri yerde çok daha hızlı ve daha uygun fiyata kullanma olanağı bulacaklarını belirten Ciliv, 3G teknolojisinin Türkiye'nin
sağlık, eğitim gibi alanlar başta olmak üzere önemli ihtiyaçlarını karşılayacak pek çok yenilikçi servisi de beraberinde getireceğini kaydetti.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*