Turkcell Süper Ligi’nde 11. hafta yarin oynanacak 6 maçla tamamlanacak

  • Giriş : 29.10.2005 / 00:00:00

ISTANBUL - Turkcell Süper Ligi'nin 11. haftasi yarin oynanacak 6 karsilasma ile tamamlanacak.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:


11. haftada yarin Gençlerbirligi - Galatasaray, Samsunspor - Kayseri Erciyesspor, Diyarbakirspor - Vestel Manisaspor, Kayserispor - Konyaspor, Çaykur Rizespor - Sivasspor ve Besiktas - Ankaragücü maçlari oynanacak.

Süper Lig'de zor günler yasayan ve Türkiye Kupasi maçinda Konyaspor ile 1 - 1 berabere kalan Besiktas, Saffet Susiç'in Ankaragücü'nü konuk edecek. Hafta öncesinde Fenerbahçe ile liderligi paylasan Galatasaray ise Gençlerbirligi'ne konuk olacak.

Günün diger karsilasmalarinda ise Samsunspor - Kayseri Erciyesspor, Diyarbakirspor - Vestel Manisaspor, Kayserispor - Konyaspor ve Çaykur Rizespor - Sivasspor karsi karsiya gelecekler.

Turkcell Süper Ligi'nde 11. haftanin yarin oynanacak 6 maçinin programi ve takimlarin muhtemel 11'leri söyle;


GENÇLERBIRLIGI - GALATASARAY

Stat: Ankara 19 Mayis

Saat: 14.00

Yayin: Digitürk Lig TV

Hakemler: Oktay Demiray, Özgür Çetiner, Selçuk Kaya

Gençlerbirligi: Ömer, Ismail, Risp, Erkan, Mehmet Çakir, Jardler, Eyüp, Ugur, Erhan, Kerem, Isaac.

Galatasaray: Mondragon, Ugur, Song, Tomas, Ergün, Cihan (Altan), Saidou, Iliç, Marek Heinz, Hakan, Necati.


SAMSUNSPOR - Kayseri ERCIYESSPOR

Stat: Samsun 19 Mayis

Saat: 14.00

Hakemler: Orhan Erdemir, Mesut Dogukan, Erdem Bayik

Samsunspor: Kerem, Ayari, Kaies, Musa, Ali Akdeniz, Adnan Güngör, Rafael, Kenan, Petkov (Alper), Marciel, Celil.

Kayseri Erciyesspor: Fadhel, Bouazizi, Ömer Ates, Cem, Murat, Emre Toraman, Sergei, Timuçin, Ömer Közen, Victor Agali, Cenk Isler.


ÇAYKUR RIZESPOR - SIVASSPOR

Stat: Rize Atatürk

Saat: 14.00

Hakemler: Hüseyin Göçek, Bahattin Duran, Alpaslan Dedes

Çaykur Rizespor: Zdravkov, Allyson, Bashir, Evren, Serkan, Hakan Ünsal, Ünal, Fahri, Douglas, Okan, Saffet.

Sivasspor: Petkoviç, Murat, Fransergio, Hakki, Hayrettin, Hakan Bayraktar, Cem (Balili), Ibrahim, Muhammed, Musa, Anderson.


KAYSERISPOR - KONYASPOR

Stat: Kayseri Atatürk

Saat: 14.00

Hakemler: Cem Deda, Serdar Akçer, Ekrem Kan

Kayserispor: Ivankov, Johnson, Rashad, Ergün Teber, Muhammed Hanifi, Kamber, Yordanov, Mehmet Topuz, Bülent Bölükbasi, Rodiç, Gökhan Ünal.

Konyaspor: Özden, Yasin, El Saka, Ömer, Erhan, Erman, Zafer Demir, Ceyhun (Murat Hacioglu), Mustafa, Tayfun, Ahmet Belal.


DIYARBAKIRSPOR - VESTEL MANISASPOR

Stat: Diyarbakir Atatürk

Saat: 14.00

Hakemler: Bülent Yildirim, Özgür Fatih Kalayci, Cem Satman

Diyarbakirspor: Oguz, Stavrevski, Sinan Demircioglu, Tolga, Göksel, Jupi, Cumhur, Serkan, Serdar, Atilla (Maznov) Hasan Özer.

Vestel Manisaspor: Bülent, Tufan, Johana, Gürol, D'Haene, Mithat, Hakan, Zoltan, Zafer, Caner, Mehmet.


BESIKTAS - ANKARAGÜCÜ

Stat: BJK Inönü

Saat: 20.00

Yayin: Digitürk Lig TV

Hakemler: Tolga Özkalfa, Mustafa Yalçinkaya, Timur Direkler

Besiktas: Cordoba, Ali Tandogan, Mustafa, Çagdas, Adem, Ahmed Hassan, Kleberson, Okan, Tümer, Ahmet Dursun, Ailton.

Ankaragücü: Orkun, Emre, Sedat, Hakan, Evren, Zengue, Niyazi, Heverton, Coridon, Ilhan Mansiz, Umut.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious