Turkcell yeni tarifelerini açıkladı! İşte yeni tarifeler...!

Turkcell yeni tarifelerini açıkladı! İşte  yeni tarifeler...!.4872
  • Giriş : 01.10.2007 / 18:01:00

Turkcell yeni tarifelerini açıkladı, 2 Ekim'e kadar 'tarife seçin' uyarısı yaptı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Turkcell'den yapılan yazılı açıklamada, 33,8 milyon aboneye sahip Turkcell'in tarifelerini 5 temel kategoride belirlediği, yeni uygulamada abonelerin tarifelerde belirlenen ücretler dışında herhangi bir ek ödeme yapmayacağı kaydedildi.

Açıklamaya göre, Turkcell'in yeni tarifeleriyle ilgili teklifleri şöyle:

''BizBize canımın 3ü: Hazır kartlılar, seçtikleri 3 Turkcell'liyle 25 kontöre 1 hafta boyunca 1 saat konuşuyor. Faturalı hat kullananlar, seçtikleri 3 Turkcell'li ile ayda KDV dahil 12 YTL'ye tam 300 dakika konuşuyor.

BizBize hepimiz: Hazır kartlılar, tüm Turkcell'lilerle 50 kontöre 1 hafta boyunca 1 saat konuşuyor. Faturalı hat kullananlar, aldıkları alo paket ile Turkcell'li ve sabit hatla dakikası en fazla 15 YKr'ye konuşuyor.

Herkesle tek fiyattan konuşturan BirFiyat: Hazır kartlılar, tek seferde 250 ve üstü kontör yüklediklerinde tüm Turkcell'lilerle ev/iş numaraları ve diğer operatörlerle dakikası 2 kontöre konuşuyor. 250 ve üstü kontör yüklemediklerinde ise dakikası 5 kontöre konuşuyorlar. Faturalı hat kullananlar, ayda 5 YTL'ye tüm Turkcell'liler ev/iş numaraları ve diğer operatörlerle dakikası 30,5 YKr'ye konuşuyor.

Öğrenciler için BizBize kampüs: Hazır kartlılar, tüm kampüslülerle ilk 10 dakikası 1 kontöre, faturalı hat kullananlar ise ilk 10 dakikası 9,9 YKr'ye konuşuyor.

Kamu çalışanı ve emeklileri için BizBize kamu: Hazır kartlılar, tüm Bizbize kamulularla dakikası 1 kontöre, faturalı hat kullananlar ayda KDV dahil 12 YTL'ye tüm Bizbize kamulularla 200 dakika konuşuyor.''

Açıklamada, bu tarifelerden hiçbirini seçmek istemeyenlerin ise BizBize tarifesinden faydalanabileceği, Turkcell'in yeni tarifeleri 2 Ekim 2007'de başlayacak reklam kampanyasıyla birlikte hayata geçireceği bildirildi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious