Turkcell'den bir yenilik daha

  • Giriş : 20.03.2009 / 14:15:00

Turkcell'in, ''Turkcell Telefon Yedekleme Servisi'' ile telefondaki tüm bilgileri ücretsiz yedekleyerek güvence altına aldığı bildirildi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Turkcell'den yapılan yazılı açıklamada, şirketin, tüm Turkcell müşterilerinin telefon rehberi, SMS, fotoğraf, video, takvim ve benzeri bilgilerini ''Turkcell Telefon Yedekleme Servisi'' ile ücretsiz olarak güvence altına aldığı, böylece telefonunu kaybeden ya da değiştiren Turkcell'lilerin, bilgilerini ''kaybetmemenin konforunu'' yaşadığı belirtildi.

Türkiye'de ''ilk kez'' Turkcell tarafından sunulan servis ile Turkcell'lilerin, telefon rehberini, SMS'lerini, resimlerini, videolarını, takvim ve notlarını güvenle yedekleyebildiği, yeni aldıkları telefona bu bilgileri kolaylıkla yükleyebildiği, yedekledikleri kayıtlara telefonyedekleme.turkcell.com.tr'den ulaşabildiği kaydedildi.

Açıklamada, kişiye özel olan ve bir başkası tarafından erişilemeyen ''Turkcell Telefon Yedekleme Servisi''nin, 10 bin telefon numarası, 20 MB'lik fotoğraf ve video, SMS, takvim ve görevler için ise sınırsız saklama kapasitesine sahip olduğu belirtildi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*