Turkcell'den kontöre zam, işte yeni fiyat

Turkcell'den kontöre zam, işte yeni fiyat.4872
  • Giriş : 18.12.2007 / 09:10:00

Turkcell, yarından itibaren geçerli olmak üzere fiyat ayarlaması yaptı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Firmadan yapılan yazılı açıklamada, kısa mesaj ve kısa mesaja bağlı servisler, bireysel ve kurumsal faturalı ses ve ön ödemeli kontör kart ücretlerinde 18 Aralık 2007 itibarıyla geçerli olmak üzere fiyat ayarlaması gerçekleştirildiği belirtildi.

Ön ödemeli aboneler için diğer GSM operatörlerine doğru yapılan aramaların dakika fiyatının azaltıldığı dile getirilen açıklamada, ''Ön ödemeli hatlarda, 100 kontörlük kart 16,0 YTL, 250'lik kart 36,5 YTL, 500'lük kart 68 YTL, 1000'lik kart ise 126 YTL oldu. Diğer GSM operatörlerine yapılan çağrıların dakika ücreti ise 7 kontörden 4,99 kontöre indirildi'' denildi.

Açıklamada, şunlar kaydedildi:

''Kurumsal abonelere sunulan indirimli seçenekler, uluslararası Grup 1 ülkeleri PSTN numaralarına yapılan çağrılar dışındaki uluslararası aramalar, yurt dışında iken yapılan ve alınan çağrı ücretleri, cepten internet ve bilgisayardan internet ücretleri ise değişmedi.

Faturalı hatta sahip aboneler, 'Bizbize Hepimiz' tarifesi ile dakikası en fazla 15 Ykr'ye konuşmaya devam ediyor. Ön ödemeli hatta sahip aboneler 'Bizbize Canımın 3'ü' tarifesi ile 25 kontör karşılığında 3 Turkcell numarası ile 60 dakika, 'Bizbize Hepimiz' tarifesi ile de 50 kontör karşılığında tüm Turkcell numaraları ile 60 dakika konuşma hakkı kazanıyor. Ayrıca 'Dakikabizden' ve 'Konbara' programları ile fatura tutarına ve yüklenen kontöre göre bedava dakika/kontör uygulaması devam ediyor.''

Açıklamada, Turkcell'in yeni düzenlenen fiyatlarıyla ilgili ayrıntılı bilgiye ''www.turkcell.com.tr'' adresinden, Müşteri Hizmetleri'nin ''444 0 532'' ve ''444 0 535'' no'lu telefonlarından, TurkcellExtra ve Turkcell abone merkezlerinden ulaşılabileceği bildirildi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious