Türkiye, İsrail'e vilayet olur

Türkiye, İsrail'e vilayet olur.10824
  • Giriş : 25.03.2009 / 01:30:00
  • Güncelleme : 25.03.2009 / 00:03:37

Mitingde konuşan Erbakan, Başbakan Erdoğan'ı çok sert sözlerle eleştirdi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Çağlayan Meydanı'ndan az önce başlayan mitingde Saadet Partisi İsanbul Büyükşehir Belediye başkan adayı Mehmet Bekaroğlu partililere hitap ediyor.

Bekaroğlu, "Bu seçim tarafların belli oalcağı seçimdir. Haktan ve halktan yana olanların seçimidir. Ben taraf olanların yanındayım. Türkiye şahit olun" diyerek sözlerini tamamladı.

Kürsüye şimdi Milli Görüş lideri, eski Başbakan Prof. Dr. Necmettin Erbakan çıktı... Halkı selmalayan Erbakan kürsü önüne konulan sandalyeye oturdu.

Erbakan'ın ardında kürsüye Saadet Partisi Genel Başkanı Prof. Dr. Numan Kurtulmuş çıktı. Kurtulmuş konuşuyor...

İstanbul üzerine yazılan şiirleri okuyarak konuşmasına başlayan Kurtulmuş ikindi ezanının okunması sebebiyle sözlerine ara verdi.

Saadet lideri, Çağlayan'da aynı gün 3 partinin miting yapmaya mecbur bırakılmasını eleştirdi, Taksim ve Sultanahmet meydanlarının neden kullanıdırılmadığını sordu...

Çaplayan'daki Saadet Partililer Kurtulmuş konuşuruken, "Vur vur inlesin Kazlıçeşme dinlesin" diye slogan attılar...

Saadet Partisi'nin kapısının her kesimden insana açık olduğunu belirten Kurtulmuş, partisinin iktidara geldiğinden nasıl politika izleyeceğini anlattı. Kurtulmuş konuşmasını alandaki kalabalığa "Saadet Var Fark var" sloganını söylettirerek bitirdi.

Numan Kurtulmuş'tan sonra söz Necmettin Erbakan'da. Erbakan Çağlayan Meydanı'nın diğer bir adının "Milli Görüş meydanı" olduğunu söyledi.

"İlk başta görevlerimi ifa etmeliyim" diyen Necmettin Erbakan görevlerini şöyle sıraladı;
"İlk başta Cenabı Allah'a şükür etmeliyim. İkici vazifem; bu muhteşem mitingi hazırlayan kardeşlerime herşeyden evvel teşekkürlerimi sunuyorum. Üçüncü vazifem; Bu mitingin insanlığın kurtulmasını Cenab-ı Allah'tan niyaz etmektir"

Erbakan Saadet Partisi istanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı Mehmet Bekaroğlu'na başarılar diledi.

"TÜRKİYE İSRAİL'E VİLAYET OLUR"

Erbakan şöyle devam etti:

"29 Mart seçimi şeklen bir yerel seçim gibi görünse de dünyamızın kurtuluşu için genel manada çok önemlidir.

Seçimlere giren 19 partiden sadece Saadet Partisi Milli Görüş'ü temsil eder. AKP ve diğerleri işbirlikçidir. "Bu Hoca öyle akıllı adam ki iki partiyle çalışıyor. Saadet Parti'li gibi gözüküyor ama AK Parti'de çalışıyor." diyorlar. Ey millet bu dedikleri Hoca benim ve haktan yanayım.

AK Parti'nin hatalarına ben denizi alet etmeyin. Bugün AKP'nin yöneticileri başta olmak üzere bütün kadrosu yıllarca beraber çalıştığımız kardeşlerimizdir. Ben tenkit ederken şahıslarını tenkit etmiyorum. Gittiği yolun yanlış olduğunu anlatmak için tenkit ediyorum. Bunalrı kızgınlıktan değil, onların hocası ağabeyi olduğum için şevkatten söylüyorum.

Sayın Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, "ABD'nin Irak'ta savaşan kahraman askerinin en az sahiyeta ülkelerine dönmeleri için dua ediyorum." diyor...

Ey Tayyip, Milli Görüş gömleğini çıkararak girdiğin yol yanlış yoldur. Bu yol çıkmaz. Bak getirdin arabayı toslattın. Saadet Partisi başka diğerleri başka. Çünkü Saadet Partisi diğerlerinden çok farklıdır. Temelden farklıdır.

Sultan Fatih ne sağcıydı ne solcu ne de liberal, Milli Görüşçüydü. Osmanlı selçuklu Milli Görüşçüydü. İşbirlikçi değildi.

Türkiye bu gidişle İsrail'e vilayet olur Allah Muhafaza. Adam diyor ki "Ben Saadet Partiliym ama Halk Partisi gelmesin diye AKP'ye vereceğim" diyor. Aman Allah'ım bu ne zihniyet. Saadet Partisi'ne oy vermeye mecburuz. İşbirlikçilere oy vermeyin...

Oyumuzu işbirlikçilere değil Saadet Partisi'ne vereceğiz ve yeni bir dünya kuracağız. Biz yerel yönetimlerde 7 büyük devrim yaptık. Eskiden Demokrat Parti ve Halk Partisi çekişmesi vardı hizmet yoktu. Biz geldik hizmet geldi. Türkiye'nin yüzde 65 insanının yaşadğı yerde yerel yönetimlerde biz kazandık.  

AKP'li kardeşlerime sesleniyorum. 7 yıl önce Milli Görüş gömleğini çıkardınız. Tosladınız. Satacak yer kalmadı. Şimdi garları verecekler IMF'ye. İşsizlik aldı başını gitti. AKP'li kardeşlerime sesleniyoru; Durun kardeşlerim bu yol çıkmaz yol. Bu anlayışla, bu IMF ile Türkiye'nin sorunlarını çözemezsiniz. Gelin geri dönün. Milli Görüş gömeleğini kurun. Yeniden büyük Türkiye'yi kuracağız. İsrail'e vilayet olmayacağız. 

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*