Türkiye Basketbol Ligi'nde fikstür çekimi yapıldı

  • Giriş : 07.08.2006 / 00:00:00

Türkiye Basketbol Ligi'nin 2006-07 sezonu fikstür çekimi, İstanbul'da yapıldı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:


. Hafta:

İstanbul Tekelspor-Galatasaray Cafe Crown

Alpella-Beykoz

Beşiktaş Cola Turka-OYAK Renault

Darüşşafaka-Selçuk Üniversitesi

CASA TED Ankara Koleji-Bandırma Banvitspor

TOFAŞ-Türk Telekomspor

Pınar Karşıyaka-Fenerbahçe Ülker

Mersin Büyükşehir Belediyesi-Efes Pilsen

2. Hafta:

Efes Pilsen-CASA TED Ankara Koleji

Fenerbahçe Ülker-Beşiktaş Cola Turka

Galatasaray Cafe Crown-TOFAŞ

Beykoz-Pınar Karşıyaka

Türk Telekomspor-Darüşşafaka

OYAK Renault-Alpella

Konya Selçuk Üniversitesi-İstanbul Tekelspor

Bandırma Banvitspor-Mersin Büyükşehir Belediyesi

3. Hafta:

İstanbul Tekelspor-Alpella

Efes Pilsen-Konya Selçuk Üniversitesi

Fenerbahçe Ülker-OYAK Renault

CASA TED Ankara Koleji-Türk Telekom

TOFAŞ-Beşiktaş Cola Turka

Pınar Karşıyaka-Darüşşafaka

Mersin Büyükşehir Belediyesi-Galatasaray Cafe Crown

Bandırma Banvitspor-Beykoz

4. Hafta:

Beykoz-TOFAŞ

Alpella-CASA TED Ankara Koleji

Beşiktaş Cola Turka-Efes Pilsen

Darüşşafaka-Fenerbahçe Ülker

Türk Telekomspor-Galatasaray Cafe Crown

OYAK Renault-İstanbul Tekelspor

Pınar Karşıyaka-Mersin Büyükşehir Belediyesi

Konya Selçuk Üniversitesi-Bandırma Banvitspor

5. Hafta:

İstanbul Tekelspor-Pınar Karşıyaka

Beykoz-OYAK Renault

Galatasaray Cafe Crown-CASA TED Ankara Koleji

Darüşşafaka-Beşiktaş Cola Turka

Türk Telekomspor-Efes Pilsen

TOFAŞ-Alpella

Mersin Büyükşehir Belediyesi-Konya Selçuk Üniversitesi

Bandırma Banvitspor-Fenerbahçe Ülker

6. Hafta:

İstanbul Tekelspor-TOFAŞ

Efes Pilsen-Fenerbahçe Ülker

Beşiktaş Cola Turka-Galatasaray Cafe Crown

Alpella-Türk Telekomspor

CASA TED Ankara Koleji-Beykoz

OYAK Renault-Mersin Büyükşehir Belediyesi

Konya Selçuk Üniversitesi-Pınar Karşıyaka

Bandırma Banvitspor-Darüşşafaka

7. Hafta:

Fenerbahçe Ülker-İstanbul Tekelspor

Galatasaray Cafe Crown-Bandırma Banvitspor

Alpella-Efes Pilsen

Darüşşafaka-Beykoz

Türk Telekomspor-Konya Selçuk Üniversitesi

TOFAŞ-OYAK Renault

Pınar Karşıyaka-CASA TED Ankara Koleji

Mersin Büyükşehir Belediyesi-Beşiktaş Cola Turka

8. Hafta:

Galatasaray Cafe Crown-Pınar Karşıyaka

Beşiktaş Cola Turka-Türk Telekomspor

Darüşşafaka-TOFAŞ

Beykoz-Mersin Büyükşehir Belediyesi

CASA TED Ankara Koleji-Fenerbahçe Ülker

OYAK Renault-Efes Pilsen

Konya Selçuk Üniversitesi-Alpella

Bandırma Banvitspor-İstanbul Tekelspor

9. Hafta:

İstanbul Tekelspor-CASA TED Ankara Koleji

Alpella-Beşiktaş Cola Turka

Efes Pilsen-Darüşşafaka

Fenerbahçe Ülker-Galatasaray Cafe Crown

Türk Telekomspor-Beykoz

TOFAŞ-Mersin Büyükşehir Belediyesi

Pınar Karşıyaka-Bandırma Banvitspor

Konya Selçuk Üniversitesi-OYAK Renault

10. Hafta:

Beşiktaş Cola Turka-İstanbul Tekelspor

Beykoz-Fenerbahçe Ülker

Darüşşafaka-Alpella

Galatasaray Cafe Crown-Efes Pilsen

CASA TED Ankara Koleji-Konya Selçuk Üniversitesi

OYAK Renault-Bandırma Banvitspor

Pınar Karşıyaka-TOFAŞ

Mersin Büyükşehir Belediyesi-Türk Telekomspor

11. Hafta:

İstanbul Tekelspor-Efes Pilsen

Beykoz-Galatasaray Cafe Crown

Beşiktaş Cola Turka-Pınar Karşıyaka

Türk Telekomspor-OYAK Renault

TOFAŞ-CASA TED Ankara Koleji

Konya Selçuk Üniversitesi-Fenerbahçe Ülker

Mersin Büyükşehir Belediyesi-Darüşşafaka

Bandırma Banvitspor-Alpella

12. Hafta:

Beykoz-İstanbul Tekelspor

Fenerbahçe Ülker-TOFAŞ

Alpella-Mersin Büyükşehir Belediyesi

CASA TED Ankara Koleji-Beşiktaş Cola Turka

OYAK Renault-Darüşşafaka

Pınar Karşıyaka-Efes Pilsen

Konya Selçuk Üniversitesi-Galatasaray Cafe Crown

Bandırma Banvitspor-Türk Telekomspor

13. Hafta:

Beşiktaş Cola Turka-Beykoz

Alpella-Fenerbahçe Ülker

Galatasaray Cafe Crown-Darüşşafaka

Efes Pilsen-Bandırma Banvitspor

Türk Telekomspor-İstanbul Tekelspor

TOFAŞ-Konya Selçuk Üniversitesi

Pınar Karşıyaka-OYAK Renault

Mersin Büyükşehir Belediyesi-CASA TED Ankara Koleji

14. Hafta:

İstanbul Tekelspor-Darüşşafaka

Beykoz-Efes Pilsen

Fenerbahçe Ülker-Mersin Büyükşehir Belediyesi

Alpella-Galatasaray Cafe Crown

OYAK Renault-CASA TED Ankara Koleji

Türk Telekomspor-Pınar Karşıyaka

Konya Selçuk Üniversitesi-Beşiktaş Cola Turka

Bandırma Banvitspor-TOFAŞ

15. Hafta:

Beşiktaş Cola Turka-Bandırma Banvitspor

Galatasaray Cafe Crown-OYAK Renault

Fenerbahçe Ülker-Türk Telekomspor

CASA TED Ankara Koleji-Darüşşafaka

TOFAŞ-Efes Pilsen

Pınar Karşıyaka-Alpella

Konya Selçuk Üniversitesi-Beykoz

Mersin Büyükşehir Belediyesi-İstanbul Tekelspor

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious