Türkiye Finans’tan yeni şube atağı

  • Giriş : 02.05.2006 / 00:00:00

Şube sayısını 2006 yılı sonunda 125’e çıkartmayı hedefleyen Türkiye Finans, Mayıs ayı içinde 16 yeni şube açmaya hazırlanıyor.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Bölgesel ihtiyaçları ve talepleri değerlendiren Türkiye Finans, 5 Mayıs Cuma günü Adapazarı’ndan başlayarak Mayıs ayı içinde ülke genelinde 16 yeni şube açacak.

Türkiye Finans, bu planlama dahilinde şube sayısını 2006 yılı sonunda 125’e, 2007’de 150’ye, 2010’da 225’e çıkararak yaygın hizmet ağı ile ülke coğrafyasının tamamına ulaşmayı hedefliyor.

Mevcut aktifleri ile katılım bankaları arasında sektör lideri, özel bankalar arasında ise 12. sırada yer alan Türkiye Finans Katılım Bankası Genel Müdürü Yunus Nacar, banka olarak şube sayısının yanı sıra hizmet kalitesini de sürekli artırdıklarını belirtti. Nacar, ”Teknoloji ve insan kaynaklarına yaptığımız yatırımlarla önümüzdeki yıllarda hizmet kalitesi sıralamasında bankalar arasında ilk üçe girmeyi hedefliyoruz” dedi.

Bir bölgeden topladığı fonları yine aynı bölgede kullanarak bölgesel kalkınmaya destek olmayı kendisine ana ilke edinen Türkiye Finans, yeni şubelerini Adapazarı, İskenderun, Kahramanmaraş, Gaziantep, İstanbul, İzmit, Bursa, Ankara, Erzincan, Diyarbakır ve Uşak’ta .

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious