Türkiye gündemi

  • Giriş : 05.08.2006 / 00:00:00

Türkiye’nin bugünkü gündemi derlenmiştir

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

- Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Ilısu Barajı’nın temelini atacak. Temel atma törenine, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Hilmi Güler de katılacak.

-Sağlık Bakanı Recep Akdağ bir dizi incelemelerde bulunmak üzere Çanakkale’ye geliyor. Hastanelerin dışında Valilik ve AK Parti binasını ziyaret edecek olan Bakan, Kolin Otel’de bölgenin sağlık sorunlarının ele alınacağı stoplantıya katılacak.

-Kültür ve Truzim Bakanı Atilla Koç ile Çevre ve Orman Bakanı Osman Pepe, Aydın Belediyesi Katı Atık Bertaraf Tesisleri’nin açılışına katılacak.

-Kültür ve Truzim Bakanı Atilla Koç, Çevre ve Orman Bakanı Osman Pepe, TBMM Başkanı Bülent Arınç, AK Parti Aydın Milletvekili Ahmet Rıza Acar’ın kızının düğün törenine katılacak.

- MÜSİAD Genel İdare Kurulu, Bayındırlık ve İskan Bakanı Faruk Özak ile bölgelerdeki inşaat, bayındırlık ve karayollarının problemleri ve çözüm önerileri konulu bir toplantı yapacak.

-CHP Genel Başkanı Deniz Baykal, İzmir’deki ziyaretlerine devam edecek.

- Mesut Yılmaz, dünkü mitingin ardından bugün de Rize’nin değişik ilçelerinde gezi ve incelemelerde bulunacak.

-Necmettin Erbakan ve Recai Kutan’ın katılımı ile Saadet Partisi’nin 5. kuruluş yıldönümü ve Kıbrıs Barış Harekatı’nın 32. yıldönümü birlikte kutlanacak.

- KESK Genel Başkanı İsmail Hakkı Tombul, toplu görüşme yakalaşımı ve talepleri açıklamak için basın toplantısı yapacak.

- MAZLUMDER İsrail’i kınama ve protesto mitingi gerçekleştirecek. Hak-İş Konfederasyonu’da mitinge destek verecek.

-ÖSS’de başarılı olan öğrenciler İmam Hatip Mezunları ve Mensupları Derneği’nde (ÖNDER) buluşacak.

-Diyanet Sen, Lübnan ve Filistin’deki İsrail katliamını protesto edecek


-Özgür Düşünce ve Eğitim Hakları Derneği Özgür Çocuklar Kulübü’ne üye çocuklar İsrail’i protesto edecek.

-Bağımsız Kamu Çalışanları Sendikaları Konfederasyonu Genel Başkanı Resul Akay, sendika il temsilciliğinde basın toplantısı yapacak.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious