Türkiye gündemi

  • Giriş : 08.09.2006 / 00:00:00

Türkiye'nin Cuma günü gündemi derlenmiştir

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

- Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Dalaman Havaalanı'nın yeni terminal binası, Göcek Tüneli ve Güllük gemi yanaşma iskelesinin açılışlarını gerçekleştirecek. Başbakan Erdoğan, partisinin İzmir il başkanlığının Balçova'da vereceği yemeğe de katılacak.

- TBMM Başkanı Bülent Arınç, Manisa'nın kurtuluş günü törenlerine, yeraltı otoparkı açılışına ve İzmir'de düzenlenecek TBMM Milli Egemenlik Sempozyumu'na katılacak.

- Devlet Bakanı ve Başmüzakereci Ali Babacan, Brüksel'deki temaslarını değerlendirmek üzere basın toplantısı düzenleyecek.

- Devlet Bakanı Beşir Atalay, 2. Çubuk Uluslararası Turşu ve Kültür Festivali'ne katılacak.

- Devlet Bakanı Nimet Çubukçu, İstanbul'da, Reklam Verenler Derneğinin panelinde konuşacak.

- İçişleri Bakanı Abdülkadir Aksu, Mardin'in Midyat ilçesinde düzenlenecek ''Uygarlıkların Buluştuğu Coğrafyada Yerel Kalkınma'' toplantısına katılacak.

- Sanayi ve Ticaret Bakanı Ali Coşkun, Bursa'da 8. Tarım Satış Kooperatifleri Birlikleri toplantısında bulunacak.

- Kültür ve Turizm Bakanı Koç, Malatya'nın Arapgir ilçesinde bağ bozumu şenliklerine katıldıktan sonra, Darende ve Yeşilyurt ilçelerinde açılışlar yapacak.

- CHP Genel Başkanı Deniz Baykal, Mersin'de Uluslararası Mersin Festivali ile Mersin Büyükşehir Belediyesince yaptırılan açık hava tiyatrosunun açılış törenlerinde bulunacak.

- TÜRK-İŞ Genel Başkanı Salih Kılıç, Bursa'da konfederasyona bağlı sendikaların başkan ve yöneticileriyle toplantı yapacak.

- Türk Diş Hekimleri Birliği Başkanlar Konseyi, Diyarbakır'da toplanacak.

- Ondokuzmayıs Üniversitesi (OMÜ) Tıp Fakültesi'nce düzenlenen ve 10 Eylül'e dek sürecek ''Adli Bilimler Kongresi''nde, adli tıpla ilgili çeşitli konular ele alınacak.

- İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, ''9 Eylül 1923, ilk gün gibi...'' konulu panelin açılışında konuşacak.

- Eğitim Sen sırasıyla 'Eğitim Raporunu sunmak üzere' SHP Genel Başkanı Murat Karayalçın'ı ve Türk Tabipler Birliği Genel Başkanı Gencay Gürsoy'u ziyaret edecek.

- Türk Tabipleri Birliği 'kamuoyu geri ödeme listesinden çıkartılan ilaçlar' konusunda basın açıklaması yapacak.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious