Türkiye gündemi

  • Giriş : 19.09.2006 / 00:00:00

Türkiye'nin bugünkü gündemi derlenmiştir.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

- Cumhurbaşkanı Ahmet Necdet Sezer, Türkiye Muharip Gaziler Derneği Genel Başkanı Feridun Çelenk ve beraberindeki heyeti, Çankaya Köşkü'nde kabul edecek.

- Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Ankara'daki TSK Rehabilitasyon ve Bakım Merkezi'nde düzenlenen TSK özel özürlü şehirlerarası seyahat otobüsü teslim törenine katılacak.

- Gaziler Günü nedeniyle gazi ve şehit aileleri dernekleri temsilcileri, Ege Ordu Komutanı Orgeneral Şükrü Sarıışık ve İzmir Valisi Oğuz Kağan Köksal tarafından kabul edilecekler.

- Devlet Bakanı ve Başmüzakereci Ali Babacan, IMF-Dünya Bankası yıllık toplantıları çerçevesinde Singapur'da temaslarını sürdürüyor.

- Sanayi ve Ticaret Bakanı Ali Coşkun, Ankara Şeker Fabrikası'ndaki törende, pancar alım kampanyasının açılışını yapacak.

- Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Hilmi Güler, eski Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanları Cumhur Ersümer ile Zeki Çakan'ın Yüce Divan'da yargılandıkları davada, tanık olarak dinlenecek.

- TBMM Genel Kurulu'nda 9. Uyum Paketi kapsamında çıkarılması gereken 9 yasa tasarısı ve teklifi görüşülecek.

- CHP ve ANAVATAN TBMM grupları toplanarak, son gelişmeleri değerlendirecek.

- Dış Ekonomik İlişkiler Kurulu (DEİK) bünyesinde faaliyet gösteren Türk-Ürdün İş Konseyi tarafından İstanbul'da düzenlenecek toplantıda, Arap İşadamları Federasyonu Başkanı Hamdi Tabbaa ile DEİK arasında işbirliği anlaşması imzalanacak.

- DYP Genel Başkanı Mehmet Ağar, İzmir'de Ege Üniversitesi'nde plaket takdim törenine katılacak, sendikacılarla toplantı yapacak, Ege Genç İşadamları Derneği'ni ziyaret edecek ve İzmir Sanayici ve İşadamları Derneği'nin toplantısına katılacak.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious