Türkiye gündemi

  • Giriş : 26.09.2006 / 00:00:00

Türkiye'nin bugünkü gündemi derlenmiştir.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

- Cumhurbaşkanı Ahmet Necdet Sezer, DİSK Genel Başkanı Süleyman Çelebi ve beraberindeki heyeti Çankaya Köşkü'nde kabul edecek.

- Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, CİSCO CEO'su John Chambers'i Başbakanlık Merkez Bina'da kabul edecek.

- Dışişleri Bakanı ve Başbakan Yardımcısı Abdullah Gül, New York'ta temaslarına devam ediyor.

- TBMM Genel Kurulu'nda, Özel Öğretim Kurumları Yasa Tasarısı, Avrupa Sosyal Şartı'na İlişkin Yasa Tasarısı ile Kamu Denetçiliği Kurumu Yasa Tasarısı görüşülecek.

- AK Parti, CHP ve Anavatan Partisi TBMM grupları toplanacak.

- Maliye Bakanı Kemal Unakıtan, İstanbul Yeminli Mali Müşavirler Odası tarafından Odanın konferans salonunda düzenlenen ''Yeni Kurumlar Vergisi Kanunu'' konulu toplantıya katılacak.

- Milli Eğitim Bakanı Hüseyin Çelik, Çanakkale Eğitim Gezileri çerçevesinde yola çıkacak öğrenci ve öğretmenlerin Ankara'daki uğurlama törenine katılacak.

- Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Hilmi Güler, Gürcistan Enerji Bakanı Nicolai Giloiro ile Bakanlıkta elektrik alım-satımına ilişkin protokol imzalayacak.

- Kültür ve Turizm Bakanı Atilla Koç, Frankfurt Kitap Fuarı Genel Direktörü Juergen Boos ile 2008 yılında Türkiye'nin fuara konuk ülke olarak katılmasın ilişkin protokolü imzalayacak.

- Türk Dil Kurumunun (TDK) 74. Dil Bayramı nedeniyle düzenlediği tören, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Hilmi Güler'in de katılımıyla kurumun konferans salonunda yapılacak.

- Ankara'da Bilkent Üniversitesi ile TİKA Başkanlığı tarafından düzenlenen ''Büyük Türk Dili Kurultayı''nın açılışına Milli Eğitim Bakanı Hüseyin Çelik de katılacak.

- Anavatan Partisi Genel Başkanı Erkan Mumcu, Bursa'da parti teşkilatıyla bir araya gelecek.

- DYP Genel Başkanı Mehmet Ağar, BASK Genel Başkanı Resul Akay ve Yönetim Kurulu üyeleriyle parti genel merkezinde görüşecek.

- İstanbul ve Marmara, Ege, Akdeniz, Karadeniz Bölgeleri Deniz Ticaret Odası İzmir Şubesinin 9. Olağan Meclis toplantısı, Deniz Ticaret Odası İzmir Şubesinde yapılacak.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious