Türkiye gündemi

  • Giriş : 09.10.2006 / 00:00:00

Türkiye!nin bugünkü gündemi derlenmiştir.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

- Cumhurbaşkanı Ahmet Necdet Sezer, ASAM tarafından düzenlenen ’’Stratejik Öngörü: 2023 Cumhuriyet’in 100. yılında Dünya ve Türkiye’’ konulu konferansa katılacak. (10.00)

- Bakanlar Kurulu, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın başkanlığında toplanacak. (12.00)

- Başbakan Erdoğan, Türkiye’nin AB üyeliğiyle ilgili Yüksek Danışma Grubunu kabul edecek. (17.15)

- Türkiye’nin AB üyeliğiyle ilgili Yüksek Danışma Grubu Eş Başkanları, Lipponen ile Papandreu, CHP Genel Başkanı Baykal’ı ziyaret edecek. (15.00)

- Türkiye’nin AB üyeliğiyle ilgili Yüksek Danışma Grubu Eş Başkanları Lipponen ve Papandreu, SHP Genel Başkanı Murat Karayalçın’ı ziyaret edecek. (16.15)

- BBP Genel Başkanı Muhsin Yazıcıoğlu, Kamu Sen Genel Başkanı Bircan Akyıldız’ı kabul edecek. (11.00)

- Merkez Bankası Başkanı Yılmaz ile ASO Başkanı Çağlayan ortak basın açıklaması yapacak. (11.00)

- Doğru Yol Partisi Genel Başkanı Mehmet Ağar, Şanlıurfa’da partisince verilecek iftar yemeğine katılacak.

- Anavatan Partisi Genel Ba?kanı Erkan Mumcu, partisinin Yüreğir ilçe binasının açılışına ve ilçe teşkilatının vereceği iftar yemeğine katılmak üzere Adana’ya geliyor. Mumcu, yerel bir televizyonda programa da katılacak. (15.30)

- Özel Hastaneler ve Sağlık Kuruluşları Derneği, 2007 yılında yürürlüğe girecek Genel Sağlık Sigortası’nda ücretlendirme ve ödeme politikalarıyla ilgili bir sempozyum düzenleyecek. (09.00)

- İstanbul Emniyet Müdürlüğü Mali Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü’nde basın açıklaması yapılacak. (10.30)

- İstanbul’da Ahilik Haftası etkinliklerinin açılışı yapılacak. Açılış töreni ve konuşmaların ardından Atatürk Kültür Merkezi’nde Şed Kuşatma Töreni yapılacak. İl kutlama komitesi, Vali Muammer Güler’i ziyaret edecek. (10.00/12.30/15.00)

- Ruh Sağlığı Haftası etkinlikleri kapsamında Taksim Metro Durağı Sergi ve Konferans salonunda bir hafta boyunca etkinlikler düzenlenecek. Etkinliklerin açılışını İl Sağlık Müdürü Dr. Mehmet Bakar yapacak. (10.30)

- İstanbul Büyükşehir Belediyesi, basın mensuplarına iftar verecek. (18.30)

- Forum Bornova Alışveriş Merkezi’nin 12 Ekim’deki açılışından önce Multi Turkmal CEO’su Levent Eyüboğlu, basın toplantısı düzenleyerek, alışveriş merkezini basın mensuplarına gezdirecek. (10.30)

- Yaşar Üniversitesi’nin 2006 - 2007 akademik yılı açılış töreni yapılacak. (10.30)

- ıÜüEge Bölgesi Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Tamer Taşkın, Türk Patent Enstitüsü’nden 2005 Yılı Patent Ligi Ödülü alan Hipokrat Tıbbi Malzemeler İmalat ve Pazarlama A.Ş. yetkilileriyle basın toplantısı düzenleyecek. (09.30)

- ıÜüAnavatan Partisi İzmir İl Başkanlığında, Genel Başkan Yardımcısı Serpil Yıldız’ın da katılacağı siyasi gelişmelerin değerlendirileceği basın toplantısı düzenlenecek. (13.30)

- Buz Hokeyi Federasyonu’nun 1. olağan genel kurulu yapılacak. (10.00)

- Gençlik Spor Genel Müdürü Atalay, Halter Milli Takımı ile Görme Engelliler Halter Milli Takımı’nı kabul edecek. (10.00)

- Sakaryaspor hafta sonu deplasmanda oynayacağı Gaziantepspor maçının hazırlıklarını sürdürecek. (16:00)

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious