Türkiye gündemi

  • Giriş : 22.11.2006 / 00:00:00

Türkiye'nin bugünkü gündemi derlenmiştir.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

- Devlet Bakanı ve Başmüzakereci Ali Babacan, Devlet Bakanı Kürşad Tüzmen, Maliye Bakanı Kemal Unakıtan ile Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Hilmi Güler 10. Uluslararası İş Forumu Kongresi'ne katılacak.

- TBMM Başkanı Bülent Arınç, Bağcılar Belediyesinin 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla düzenlediği resepsiyon ve ödül törenine katılacak.

- Devlet Bakanı ve Başbakan Yardımcısı Abdüllatif Şener, TOBB ile Türkiye Kalkınma Bankası arasında Ankara'da yapılacak ''Teknik İşbirliği Protokolü'' imza törenine katılacak.

- İçişleri Bakanı Abdülkadir Aksu, Emniyet Genel Müdürlüğü Trafik Uygulama ve Denetleme Dairesi Başkanlığının ''Etkin Denetim'' konulu toplantısına katılacak.

- Sanayi ve Ticaret Bakanı Ali Coşkun, Sanayi Tezleri Projesi (SAN-TEZ) tanıtım toplantısına katılacak.

- TBMM Plan Bütçe Komisyonu, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı ile Çevre ve Orman Bakanlığının 2007 bütçelerini ele alacak.

- Adalet Komisyonunda, Kaçakçılıkla Mücadele Kanun Tasarısının görüşmelerine devam edilecek.

- SP Genel Başkanı Kutan öğretmenler günü nedeniyle sendikaları ziyaret edecek.

- İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, Kültür ve Turizm Bakanı Atilla Koç ile Anadoluhisarı, Rumelihisarı ve çevrelerinde yapılacak restorasyon çalışmalarına ilişkin protokol imzalayacak.

- TESEV ile BM Kalkınma Programı tarafından ''Doğu ve Güneydoğu Anadolu'da Sosyal ve Ekonomik Öncelikler'' başlıklı raporun tanıtımı yapılacak.

- Akdeniz Üniversitesi Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi Araştırma ve Uygulama Merkezi Müdürlüğünce düzenlenen ''Medeniyetler Çatışması ve Dinlerarası Diyalog'' konulu bilimsel toplantı Antalya'da yapılacak.

- Eğitim Sen tarafından hazırlanan 'Öğretmenlerin Sosyo Ekonomik Durumları' araştırmasının sonuçları açıklanacak.

- İzmir'de COMPOTEK Bilişim ve İletişim Teknolojileri Fuarı açılacak.

- Ankara'daki yabancı ülke büyükelçileri, ''Gökkubbe Altında Birlikte Yaşamak'' adlı sergiyi gezecek.

-Akdeniz Üniversitesi Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi Araştırma ve Uygulama Merkezi Müdürlüğü tarafından ''Medeniyetler Çatışması ve Dinler Arası Diyalog'' konulu toplantı yapılacak.

- Galatasaray, C Grubu'nda Fransa'nın Girondins De Bordeaux takımı ile deplasmanda karşılaşacak.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious