Türkiye gündemi

  • Giriş : 23.11.2006 / 00:00:00

Türkiye'nin bugünkü gündemi derlenmiştir.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

- Dünya Ekonomik Forumu Türkiye Toplantısı, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın, açış konuşmasıyla başlayacak.

- TBMM Başkanı Bülent Arınç, İstanbul'da düzenlenen ''150. yılında Dolmabahçe Sarayı'' adlı uluslararası sempozyumun açılış törenine ve kokteyline katılacak.

- Devlet Bakanı Kürşad Tüzmen, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Hilmi Güler ile Tarım ve Köyişleri Bakanı Mehdi Eker, İstanbul'da, ''11'inci MÜSİAD Uluslararası Fuarı''nın açılış törenine katılacak.

- Vilayetler Hizmet Birliği'nin olağan meclis toplantısı, İçişleri Bakanı Aksu'nun da katılımıyla Ankara'da yapılacak.

- Milli Eğitim Bakanı Hüseyin Çelik, Ankara'da ''Kopenhag Sürecinde Mesleki Rehberlik'' konulu sempozyuma katılacak.

- Tarım ve Köyişleri Bakanı Mehdi Eker, İstanbul'da ''14. Uluslararası Gıda Ürünleri ve Teknolojileri Fuarı''na katılacak.

- TBMM Plan ve Bütçe Komisyonunda, Sağlık Bakanlığının 2007 yılı bütçesi görüşülecek.

- Merkez Bankası Para Politikası Kurulu, 11. olağan toplantısını yapacak.

- Tüm Gıda Dış Ticaret Derneği tarafından düzenlenen ''AB ve Türkiye'de Alkollü İçecek Politikaları'' konferansı yapılacak.

- Danıştay 2. Dairesine silahlı saldırı ve Cumhuriyet Gazetesinin bombalanması olayları davasına Ankara 11. Ağır Ceza Mahkemesinde devam edilecek.

- İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, ulaşım fiyat tarifelerindeki yeni düzenlemelerle ilgili basın toplantısı düzenleyecek.

- Pegasus Havayolları Yönetim Kurulu Başkanı Ali Sabancı, Pegasus Havayolları'nın 29 Ekimde başlayan Gaziantep seferleri ve Türk sivil havacılık sektörüne getirdikleri yeniliklere ilişkin toplantı yapacak.

- Futbolda UEFA Kupası 2. tur (H) Grubu'ndaki 2. maçında Fenerbahçe, İstanbul'da İtalya'nın Palermo takımını konuk edecek.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious