Türkiye gündemi

  • Giriş : 12.12.2006 / 00:00:00

Okurlarımız, Türkiye'nin bugünkü gündemi derlenmiştir

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

- Cumhurbaşkanı Ahmet Necdet Sezer, İzmir Valisi Oğuz Kaan Köksal'ı, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli ve beraberindeki başbakanlık divanı üyelerini, Çankaya Köşkü'nde kabul edecek.

- Savunma Sanayii İcra Komitesi, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın başkanlığında, Savunma Sanayii Müstaşırlığı'nda toplanacak.

- AK Parti, CHP ve ANAVATAN TBMM grup toplantılarında son gelişmeler değerlendirilecek.

- TBMM Başkanı Bülent Arınç, 9. Cumhurbaşkanı Süleyman Demirel ile Milli Eğitim Bakanı Hüseyin Çelik, Yoksullara Yardım ve Eğitim Vakfınca (YOYAV) Yoksullara Yardım Haftası kapsamında Ankara'da düzenlenen etkinliğe katılacak.

- Devlet Bakanı ve Başbakan Yardımcısı Abdüllatif Şener ile Yeni Zelanda Ticaret ve Savunma Bakanı Phil Goff, Ankara'da iki ülke Karma Ekonomik Komisyonu (KEK) toplantısının açılışında bulunacaklar.

- Devlet Bakanı Kürşad Tüzmen ile Sanayi ve Ticaret Bakanı Ali Coşkun, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği tarafından Ankara'da düzenlenen Sanayi Odaları Konsey Toplantısı'na katılacak.

- Ulaştırma Bakanı Binali Yıldırım ile Filistin Ulaştırma Bakanı Ziyad Zaza biraraya gelecek.

- Türkiye- Yeni Zelanda Karma Ekonomik Komisyon Toplantısı'nın açılışı yapılacak. Türk heyetine Devlet Bakanı Abdüllatif Şener başkanlık edecek.

- Sanayi ve Ticaret Bakanı Ali Coşkun, TOBB tarafından düzenlenen Sanayi Odası Konseyi Toplantısı'na katılacak.

- ATO ve Türkiye İhracaatçılar Meclisi 'ihracaatın katma değerlerinin artırılmasına yönelik' seminer düzenliyor. Seminerde ATO başkanı Sinan Aygün ve TİM Başkanı Oğuz Satıcı birer konuşma yapacak.

- İzmir Barosu, diğer bazı odalarla birlikte Başbakan Recep Tayyip Erdoğan ve Dışişleri Bakanı Abdullah Gül'ü protesto eden basın açıklaması yapacak.

- Diyarbakır'da askeri lojmanlardaki dünkü patlamanın ardından yıkılan binanın enkazında arama - kurtarma çalışmaları devam ediyor.

- DYP Genel Başkanı Mehmet Ağar, Mersin Esnaf Odaları Birliği ve Mersin Şoförler Odası Yönetim Kurulu üyeleriyle parti genel merkezinde görüşecek.

- BBP Genel Başkanı Muhsin Yazıcıoğlu, parti genel merkezinde basın toplantısı düzenliyecek.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious