Türkiye gündemi

  • Giriş : 13.12.2006 / 00:00:00

Türkiye'nin bugünkü gündemi derlenmiştir.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

- TBMM Başkanı Bülent Arınç, Eğitimciler Birliği Sendikası Genel Başkanı Ahmet Gündoğdu ve beraberindeki heyeti kabul edecek.

- KKTC Cumhurbaşkanı Mehmet Ali Talat, Türkiye Ekonomik ve Sosyal Etüdler Vakfınca (TESEV) İstanbul'da düzenlenen ''Kıbrıs-Türkiye-AB'' ilişkilerinde gelinen son durumun değerlendirileceği toplantıya katılacak.

- Devlet Bakanı ve Başbakan Yardımcısı Abdüllatif Şener, Türk Sanayici ve İş Adamları Derneği (TÜSİAD) ve Türkiye Bilişim Vakfı (TBV) tarafından Ankara'da düzenlenen ''4. eTR Kongresi''nin açılışına katılacak.

- Devlet Bakanı ve Başbakan Yardımcısı Mehmet Ali Şahin, İstanbul'da CNBC-e'nin düzenlediği ''İş Dünyasının En İyileri'' ödül törenine katılacak.

- Tarım ve Köyişleri Bakanı Mehmet Mehdi Eker, Adana'da açılış törenlerine katılacak, ziyaretlerde bulunacak.

- Sanayi ve Ticaret Bakanı Ali Coşkun, İzmir'de Tesco'nun KİPA ile ortaklığının 3. yılı kutlama programına katılacak.

- Adalet Bakanı Cemil Çiçek, Vehbi Koç ve Ankara Vakfı Araştırmaları Merkezi'nin (VEKAM) ''Ankara İzdüşümleri: Çarşamba Toplantıları''na konuk olacak.

- Ulaştırma Bakanı Binali Yıldırım, Ankara'da başlayacak ''1. Uluslararası Demir Yolu Sempozyumu''nun açılışını yapacak.

- Milli Eğitim Bakanı Hüseyin Çelik, Ankara'da, Mesleki ve Teknik Eğitimin Modernizasyonu Projesi kapanış konferansında konuşacak.

- DYP Genel Başkanı Mehmet Ağar, Türk Müteahhitler Birliği Başkanı Erdal Eren ve beraberindeki heyetle parti genel merkezinde görüşecek.

- Diyarbakır'daki askeri lojmanda meydana gelen patlamada ölenlerden 3'ü Ankara'da, 3'ü de Kırıkkale'de toprağa verilecek.

- Çukurova Üniversitesi İlahiyat Fakültesi tarafından düzenlenen Adana'da Kiliseler ve Hristiyanlaşma Olgusu konulu konferans İlahiyat Fakültesi konferans salonunda gerçekleştirilecek.

-Türk Standartları Enstitüsü Başkanı Kenan Malatyalı, Antalya Ticaret ve Sanayi Odası tarafından düzenlenen toplantıya katılacak.

- UEFA Kupası 2. tur (H) Grubu 5. ve son hafta maçında Fenerbahçe ile Almanya'nın Eintracht Frankfurt takımları, Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Stadı'nda karşı karşıya gelecek.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious