Türkiye gündemi

  • Giriş : 29.12.2006 / 00:00:00

Türkiye'nin bugünkü gündemi derlenmiştir.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

- Sağlık Bakanı Recep Akdağ, 2006 yılı ambulans teslim törenine katılacak. (10.00)

- Reklam Kurulu'nun 2006 yılı çalışmalarının değerlendirileceği basın toplantısı yapılacak. (10.30)

- Cumhurbaşkanı Ahmet Necdet Sezer, Ankara Valisi Kemal Önal ve beraberindeki heyeti kabul edecek (12.00)

- Tarım ve Köyişleri Bakanı Mehmet Mehdi Eker, Ankara'da Yenimahalle Belediyesi'ne ait Yakacık Kurban Satış ve Kesim Yeri'nde incelemelerde bulunacak. (15.00)

- TAYAD'lı Aileler, '123. Ölüme İzin Vermeyelim' sloganı ile meşaleli yürüyüş yapacak (17.30)

- DTP Van İl Teşkilatı'nın basın açıklamasının ardından partililer postaneye geçerek teröristbaşı Abdulah Öcalan'a bayram tebriği gönderecek. (12.00)

- Şehit edilen Diyarbakır Emniyet Müdürü Gaffar Okkan'ın koruması Mustafa Dinler'in aralarında bulunduğu,vücudunda şarapnel parçaları taşıyan 98 polisten 26'sının keyfi olarak mağdur edildiği iddiasıyla ilgili basın açıklaması yapılacak (11.00)

- İstanbul Valiliği'nce yürütülen, İstanbul Sismik Riskin Azaltılması ve Acil Durum Hazırlık(İSMEP) Projesi kapsamında okul, hastane, poliklinik, öğrenci yurdu ve hizmet binalarından oluşan toplam 237 adet kamu binasının güçlendirilmelerine ilişkin 5 adet müşavirlik hizmet sözleşmelerinin imza törenine İstanbul Valisi Muammer Güler ve ilgili firma yetkilileri katılacak. (11.00)

- Sosyalist Gençlik Derneği, Milli Eğitim Bakanı Hüseyin Çelik'in açık lise projesini ve Tunceli'de yaşanan tecavüz olayını protesto edecek. (12.00)

- Saray halıları sergilenecek. Koleksiyoncu Ayşe Fazlıoğlu bilgi verecek (14.00)

- Yurtsever Cephe, orman alanlarının tahribi ile ilgili açıklama yapacak. Beykoz Adliyesi'ne Acarkent hakkında suç duyurusunda bulunacak grup, daha sonra tekel fabrikasına gidip eylem yapan işçileri ziyaret edecek (14.00)

- Adanaspor ikinci devre öncesinde transfer çalışması yaparak prensipte anlaştığı 2'si gurbetçi 7 futbolcuyu Osman Yereşen Tesisleri'nde tanıtacak. (11.00)

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious