Türkiye liglerinde günün sonuçları

  • Giriş : 25.02.2007 / 00:00:00

Türk Telekom Lig A, Lig B Yükselme Grubu, Lig B 4. ve 5. Klasman Grubu ile Üçüncü Futbol Ligi'ne bugün yapılan karşılaşmalarla devam edildi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:


TÜRK TELEKOM LİG A
Kocaelispor-Kasımpaşa: 2 - 2
Eskişehirspor-Mardinspor: 3 - 1
Uşakspor-Büyükşehir Belediyespor: 0 - 0
Elazığspor-Orduspor: 3 - 0
Malatyaspor-Türk Telekomspor: 3 - 1
Gaziantep B.Ş. Belediyespor-Altay: 4 - 0
Karşıyaka-Akçaabat Sebatspor: 1 - 1

LİG B YÜKSELME GRUBU
Kartalspor-Küçükköyspor: 1 - 2
Arsinspor-Tarsus İdmanyurdu: 5 - 2
Kırıkkalespor-Adana Demirspor: 1 - 2
Şanlıurfaspor-Sarıyer: 4 - 2
Alanyaspor-Boluspor: 1 - 1

LİG B 4. KLASMAN GRUBU
Erzincanspor-Tokatspor: 3 - 1
Ünyespor-Yeni Kırşehirspor: 1 - 3
Pazarspor-Erzurumspor: 2 - 3
Yimpaş Yozgatspor-Giresunspor: 2 - 2

LİG B 5. KLASMAN GRUBU
İskenderun Demir Çelikspor-Hatayspor: 3 - 1
Adıyamanspor-Cizrespor: 1 - 1
Siirtspor-Kahramanmaraşspor: 1 - 0

ÜÇÜNCÜ LİG 1. GRUP
Mersin Büyükşehir Belediyesi-Kilis Belediyespor: 1 - 1
Batman Belediyespor-Aksarayspor: 1 - 0
Diyarbakır Kayapınar Belediyesi-Belediye Vanspor: 1 - 1
Osmaniyespor-Nusaybin Demirspor: 0 - 0
Adanaspor-Diyarbakır DİSKİ Spor: 1 - 2
Karamanspor-Batman Petrolspor: 0 - 1
Ceyhanspor-Şırnakspor: 0 - 2

ÜÇÜNCÜ LİG 2. GRUP
Araklıspor-Ankara Demirspor: 0 - 0
Değirmenderespor-Bağlum Belediyespor: 1 - 3
Artvin Hopaspor-Iğdırspor: 2 - 1
Gümüşhanespor-Demir Çelik Divriğispor (ertelendi)
BUGSAŞ Spor-Çorumspor: 1 - 0
Tarım Kredi-Of Spor: 1 - 0
Bulancakspor-Sürmenespor 1 - 0
Karsspor-Gazi Belediyespor: 1 - 0

ÜÇÜNCÜ LİG 3. GRUP
Yeni Burdur Gençlikspor-Afyon Karahisarspor: 2 - 1
Nilüfer Belediyespor-Sidespor: 3 - 2
Aydınspor-Akhisar Belediyesi Gençlikspor: 1 - 0
Denizli Belediyespor-Göztepe: 2 - 0
Ispartaspor-Bursa Merinosspor: 1 - 1
Balıkesirspor-Kütahyaspor. 2 - 0
Bozüyükspor-Mustafa Kemalpaşaspor: 1 - 1

ÜÇÜNCÜ LİG 4. GRUP
Beylerbeyi-Küçükçekmecespor: 1 - 0
Bakırköyspor-Beykoz 1908: 0 - 1
Orhangazi Gençlerbirliği-Gölcükspor: 0 - 1
Çorluspor-Bilecikspor: 1 - 1
Alibeyköy-Orhangazispor: 1 - 1
Tepecik Belediyespor-Yıldırım Bosna: 0 - 0
Gaziosmanpaşa-Anadolu Üsküdar 1908: 6 - 1

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious