Türkiye liglerinde günün sonuçları

  • Giriş : 01.04.2007 / 00:00:00

Futbolda liglere bugün yapılan karşılaşmalarla devam edildi. Günün maçlarında alınan sonuçlar şöyle:

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:


TURKCELL SÜPER LİG Sivasspor-Kayserispor.............................................( 3 - 2 )
Çaykur Rizespor-Denizlispor.......................................( 2 - 2 )
Sakaryaspor-Gaziantepspor.........................................( 1 - 2 )
Antalyaspor-Vestel Manisaspor.....................................( 1 - 0 )
Fenerbahçe-Ankaraspor.............................................( 2 - 1 )
Bursaspor-Konyaspor...............................................( 1 - 0 )

TÜRK TELEKOM LİG (A)
İstanbulspor-Elazığspor...........................................( 0 - 3 )
Mardinspor-Gaziantep Büyükşehir Belediyespor......................( 0 - 1 )
İstanbul Büyükşehir Belediyespor-Samsunspor.......................( 2 - 0 )
Uşakspor-Gençlerbirliği OFTAŞ Spor................................( 2 - 1 )
Orduspor-Karşıyaka................................................( 3 - 0 )
Türk Telekomspor-Kasımpaşa........................................( 2 - 2 )
Akçaabat Sebatspor-Kocaelispor....................................( 3 - 1 )

LİG B YÜKSELME GRUBU
Kırıkkalespor-Alanyaspor..........................................( 3 - 1 )
Şanlıurfaspor-Arsinspor...........................................( 1 - 2 )
Boluspor-Kartalspor...............................................( 1 - 1 )
Sarıyer-Küçükköyspor..............................................( 3 - 1 )
Adana Demirspor-Tarsus İdmanyurdu.................................( 1 - 1 )

LİG B 1. KLASMAN GRUBU
Etimesgut Şekerspor-Yalovaspor....................................( 2 - 0 )
İnegölspor-OYAK Renaultspor.......................................( 1 - 1 )
Dardanelspor-Fatih Karagümrük.....................................( 1 - 2 )
Eyüpspor-Güngören Belediyespor....................................( 0 - 1 )

2. KLASMAN GRUBU
Fethiyespor-Bucaspor..............................................( 2 - 0 )
Muğlaspor-Nazilli Belediyespor....................................( 2 - 1 )
İzmirspor-Turgutluspor............................................( 0 - 1 )
Mersin İdmanyurdu-Marmaris Belediyespor...........................( 0 - 0 )

3. KLASMAN GRUBU
Kardemir Demirçelik Karabükspor-Zeytinburnuspor...................( 1 - 0 )
Gebzespor-Pendikspor..............................................( 0 - 0 )
Çankırı Belediyespor-Darıca Gençlerbirliği........................( 0 - 3 )

ÜÇÜNCÜ LİG 1. GRUP
Diyarbakır Kayapınar Belediyespor-Yeni Ereğlispor.................( 0 - 1 )
Ceyhanspor-Karamanspor............................................( 2 - 1 )
Belediye Vanspor-Adanaspor........................................( 0 - 1 )
Aksarayspor-Osmaniyespor..........................................( 1 - 1 )
Kilis Belediyespor-Nusaybin Demirspor.............................( 2 - 1 )

ÜÇÜNCÜ LİG 2. GRUP
Artvin Hopaspor-Bulancakspor......................................( 0 - 0 )
Karsspor-Tarım Kredispor..........................................( 1 - 0 )
Iğdırspor-Bugsaşspor..............................................( 0 - 4 )
Bağlum Belediyespor-Gümüşhanespor.................................( 5 - 0 )
Sürmenespor-Çorumspor.............................................( 2 - 1 )
Gazi Belediyespor-Ofspor..........................................( 0 - 3 )

ÜÇÜNCÜ LİG 3. GRUP
Nilüfer Belediyespor-Yeni Burdur Gençlikspor......................( 3 - 1 )
Bozüyükspor-Ispartaspor...........................................( 1 - 0 )
Aliağa Belediyespor-Denizli Belediyespor..........................( 2 - 0 )
Sidespor-Aydınspor................................................( 1 - 2 )
Afyonkarahisarspor-Akhisar Belediye Gençlikspor...................( 2 - 2 )
Kütahyaspor-Göztepe...............................................( 2 - 0 )
Mustafa Kemalpaşaspor-Bursa Merinosspor...........................( 1 - 1 )

ÜÇÜNCÜ LİG 4. GRUP
Bakırköyspor-Beylerbeyi...........................................( 0 - 2 )
Orhangazi Gençlerbirliği-Gaziosmanpaşa............................( 1 - 1 )
Kastamonuspor-Tepecik Belediyespor................................( 0 - 0 )
Gölcükspor-Alibeyköy..............................................( 3 - 2 )
Beykozspor 1908-Çorluspor.........................................( 1 - 0 )
Küçükçekmecespor-Bilecikspor......................................( 0 - 1 )
Anadolu Üsküdar 1908-Orhangazispor................................( 2 - 2 )
Zonguldakspor-Yıldırım Bosnaspor..................................( 3 - 2 )

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious