Türkiye liglerinde günün sonuçları

  • Giriş : 06.05.2007 / 00:00:00

Türk Telekom Lig A'da 32, Lig B Yükselme Grubu'nda 17, Lig B Klasman Grupları'nda ise 13. hafta karşılaşmaları yapıldı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:


Günün maçlarında alınan sonuçlar şöyle:

TÜRK TELEKOM LİG A

Kocaelispor-Karşıyaka........................................( 1 - 1 )
Orduspor-İstanbulspor........................................( 3 - 2 )
Malatyaspor-Gaziantep Büyükşehir Belediyespor................( 3 - 1 )
Kasımpaşa-Eskişehirspor......................................( 1 - 1 )
Elazığspor-Uşakspor..........................................( 3 - 0 )
Diyarbakırspor-Mardinspor....................................( 0 - 1 )
Türk Telekomspor-Akçaabat Sebatspor..........................( 2 - 0 )
Samsunspor-Gençlerbirliği OFTAŞ Spor.........................( 1 - 2 )
Altay-İstanbul Büyükşehir Belediyesi.........................( 3 - 2 )

LİG B YÜKSELME GRUBU

Alanyaspor-Sarıyer...........................................( 3 - 2 )
Tarsus İdmanyurdu-Şanlıurfaspor..............................( 1 - 0 )
Adana Demirspor-Boluspor.....................................( 3 - 2 )
Kartalspor-Arsinspor.........................................( 7 - 0 )
Küçükköyspor-Kırıkkalespor...................................( 0 - 1 )

LİG B 1. KLASMAN GRUBU

İnegölspor-Fatih Karagümrük..................................( 1 - 2 )
Dardanelspor-Yalovaspor......................................( 1 - 3 )
Eyüpspor-Etimesgut Şekerspor.................................( 0 - 1 )
Oyak Renaultspor-Güngören Belediyespor.......................( 0 - 1 )

LİG B 2. KLASMAN GRUBU

Fethiyespor-Marmaris Belediyesi Gençlikspor..................( 1 - 1 )
Muğlaspor-İzmirspor..........................................( 3 - 2 )
Bucaspor-Nazilli Belediyespor................................( 4 - 1 )
Mersin İdmanyurdu-Turgutluspor...............................( 0 - 3 )

LİG B 3. KLASMAN GRUBU

Keçiörengücü-Pendikspor......................................( 3 - 1 )
Gebzespor-Kardemir Demirçelik Karabükspor....................( 1 - 2 )
Maltepespor-Darıca Gençlerbirliği............................( 3 - 1 )
Çankırı Belediyespor-Zeytinburnuspor.........................( 0 - 2 )

LİG B 4. KLASMAN GRUBU

Erzurumspor-Yeni Kırşehirspor..............................(Oynanmadı)
Yimpaş Yozgatspor-Tokatspor..................................( 0 - 1 )
Giresunspor-Ünyespor.........................................( 2 - 1 )
Pazarspor-Erzincanspor.......................................( 2 - 1 )

LİG B 5. KLASMAN GRUBU

Kahramanmaraşspor-Adıyamanspor...............................( 0 - 0 )
Siirtspor-Hatayspor..........................................( 1 - 2 )
Gaskispor-Cizrespor..........................................( 3 - 0 )
Şanlıurfa Belediyespor-İskenderun Demir Çelikspor............( 1 - 1 )

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious