Türkiye liglerinde haftanın programı

Türkiye liglerinde haftanın programı.12358
  • Giriş : 24.10.2008 / 11:00:00

Futbolda Turkcell Süper Lig'de 8., Bank Asya 1. Lig, TFF 2. Lig 5. Grup ve TFF 3. Lig'de 9., TFF 2. Lig 1, 2, 3 ve 4. gruplarda ise 10. hafta maçları yapılacak.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:


Futbol Federasyonu'ndan yapılan açıklamaya göre, profesyonel liglerde bu hafta yapılacak karşılaşmaların programı şöyle:

-TURKCELL SÜPER LİG-

Bugün:

20.00 Beşiktaş-Sivasspor (BJK İnönü)

Yarın:

14.00 Denizlispor-Gençlerbirliği (Denizli Atatürk)

14.00 Ankaraspor-Kocaelispor (Yenikent ASAŞ)

19.00 Fenerbahçe-Bursaspor (FB Şükrü Saracoğlu)

26 Ekim Pazar:

14.00 Konyaspor-İstanbul Büyükşehir Belediyespor (Konya Büyükşehir Belediyesi Atatürk)

14.00 Antalyaspor-Hacettepe (Antalya Atatürk)

14.00 Ankaragücü-Kayserispor (Ankara 19 Mayıs)

16.00 Trabzonspor-Gaziantepspor (Hüseyin Avni Aker)

19.00 Eskişehirspor-Galatasaray (Eskişehir Atatürk)

-BANK ASYA 1. LİG-

Yarın:

14.00 Kartalspor-Giresunspor (Kartal)

14.00 Sakaryaspor-Manisaspor (Sakarya Atatürk)

14.00 Gaziantep Büyükşehir Belediyespor-Orduspor (GASKİ Spor Tesisleri)

14.00 Altay-Malatyaspor (Alsancak)

26 Ekim Pazar:

14.00 Kayseri Erciyesspor-Karşıyaka (Kayseri Büyükşehir Belediyesi Atatürk)

14.00 Adanaspor-Güngören Belediyespor (Adana 5 Ocak)

14.00 Diyarbakırspor-Kardemir Karabükspor (Diyarbakır Atatürk)

14.00 Kasımpaşa-Boluspor (Recep Tayyip Erdoğan)

27 Ekim Pazartesi:

20.00 Samsunspor-Çaykur Rizespor (Samsun 19 Mayıs)

-TFF 2. LİG-

1. Grup

26 Ekim Pazar:

14.00 Eyüpspor-Darıca Gençlerbirliği (Eyüp)

14.00 Pendikspor-Gebzespor (Pendik)

14.00 BUGSAŞ Spor-Dardanelspor (OSTİM)

14.00 Körfez Belediyespor-Beylerbeyi (Alparslan Türkeş)

14.00 Sarıyer-Bozüyükspor (Yusuf Ziya Öniş)

2. Grup

26 Ekim Pazar:

14.00 Bucaspor-Denizli Belediyespor (Buca İlçe)

14.00 Tarsus İdmanyurdu-Marmaris Belediye Gençlikspor (Burhanettin Kocamaz)

14.00 Akhisar Belediye Gençlikspor-Turgutluspor (Akhisar İlçe)

14.00 Fethiyespor-Alanyaspor (Fethiye İlçe)

14.00 Altınordu-Afyonkarahisarspor (Alsancak)

3. Grup

26 Ekim Pazar:

14.00 İstanbul Maltepespor-Zeytinburnuspor (Maltepe)

14.00 Kırşehirspor-Konya Şekerspor (Kırşehir Ahi)

14.00 Türk Telekomspor-Etimesgut Şekerspor (Türk Telekom)

14.00 Kırıkkalespor-Mersin İdmanyurdu (Fikret Karabudak)

14.00 Alibeyköyspor-Beykoz 1908 (Alibeyköy)

4. Grup

Yarın:

14.00 Trabzon Karadenizspor-Çorumspor (Yavuz Selim)

26 Ekim Pazar:

14.00 Tokatspor-Akçaabat Sebatspor (Tokat Gaziosmanpaşa)

14.00 Çankırı Belediyespor-Ofspor (Çankırı Atatürk)

14.00 Erzurumspor-Karsspor (Erzurum Cemal Gürsel)

14.00 Arsinspor-Yozgat Yimpaşspor (Arsin İlçe)

5. Grup

Yarın:

14.00 Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi DİSKİ Spor-Şanlıurfa Belediyespor (Seyrantepe DİSKİ)

26 Ekim Pazar:

14.00 Adıyamanspor-Elazığspor (Adıyaman Atatürk)

14.00 Belediye Vanspor-Mardinspor (Van Atatürk)

14.00 Şanlıurfaspor-İskenderun Demir Çelikspor (Şanlıurfa 11 Nisan)

20.00 Malatya Belediyespor-GASKİ Spor (Malatya İnönü)

-TFF 3. LİG-

1. Grup

Yarın:

14.00 Anadolu Üsküdar 1908-OYAK Renaultspor (Maltepe)

26 Ekim Pazar:

14.00 Yıldırım Bosnaspor-Orhangazi Gençlerbirliği (Bayrampaşa Çetin Emeç)

14.00 Lüleburgazspor-Yalovaspor (Lüleburgaz 8 Kasım)

2. Grup

Yarın:

14.00 İzmirspor-Nazilli Belediyespor (İzmir Atatürk)

26 Ekim Pazar:

14.00 Bandırmaspor-Menemen Belediyespor (Bandırma 17 Eylül)

14.00 Aydınspor-Balıkesirspor (Aydın Adnan Menderes)

14.00 Ispartaspor-Göztepe (Isparta Atatürk)

14.00 Mustafakemalpaşaspor-Torbalıspor (Mustafakemalpaşa)

3. Grup

26 Ekim Pazar:

14.00 Keçiörengücü-Pursaklarspor (Keçiören Aktepe)

14.00 Uşakspor-Keçiören Belediyesi (Uşak 1 Eylül)

14.00 Orhangazispor-Aksarayspor (Orhangazi İlçe)

14.00 Bursa Nilüferspor-Tavşanlı Belediyesi TKİ Linyitspor (Veledrom Dış Saha)

14.00 Düzcespor-İnegölspor (Düzce 18 Temmuz)

4. Grup

26 Ekim Pazar:

14.00 Ünyespor-Bulancakspor (Ünye İlçe)

14.00 Erzincanspor-Demir Çelik Divriğispor (Erzincan 13 Şubat)

14.00 Araklıspor-Kastamonuspor (Araklı İlçe)

14.00 Bafra Belediyespor-Sürmenespor (Bafra İlçe)

5. Grup

26 Ekim Pazar:

14.00 Kilis Belediyespor-Siirtspor (Kilis Şehir)

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*