Türkiye liglerinde toplu sonuçlar

Türkiye liglerinde toplu sonuçlar .8464
  • Giriş : 16.03.2008 / 16:38:00

Turkcell Süper Lig, TFF 2. Lig Yükselme ve Klasman Grupları ile TFF 3. Lig'e haftanın maçlarıyla devam edildi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:


Alınan sonuçlar şöyle:

-TURKCELL SÜPER LİG-

Ankaragücü-Gençlerbirliği OFTAŞ Spor..............................( 2 - 0 )

Denizlispor-Gaziantepspor.........................................( 2 - 1 )

Kasımpaşa-İstanbul Büyükşehir Belediyespor........................( 1 - 0 )



--------------------------------------------------------------------------------
-TFF 2. LİG YÜKSELME GRUBU-
Pendikspor-Adanaspor..............................................( 1 - 2 )

Dardanelspor-Etimesgut Şekerspor..................................( 1 - 0 )

Adana Demirspor-Mersin İdmanyurdu.................................( 0 - 0 )

Erzurumspor-Kardemir Karabükspor..................................( 3 - 1 )

Tarsus İdmanyurdu-Gaziosmanpaşa...................................( 3 - 0 )



--------------------------------------------------------------------------------
-TFF 2. LİG 3. KLASMAN GRUBU-
BUGSAŞ Spor-Alibeyköy.............................................( 2 - 2 )

İstanbul Maltepespor-Yeni Kırşehirspor............................( 0 - 2 )

Tepecik Belediyespor-Kırıkkalespor................................( 1 - 2 )

Küçükköyspor-Türk Telekomspor.....................................( 0 - 1 )



--------------------------------------------------------------------------------
-4. KLASMAN GRUBU-
Araklıspor-Akçaabat Sebatspor.....................................( 1 - 1 )

Erzincanspor-Pazarspor............................................( 3 - 1 )

Yimpaş Yozgatspor-Çankırı Belediyespor............................( 1 - 1 )

Değirmenderespor-Arsinspor........................................( 1 - 1 )



--------------------------------------------------------------------------------
-5. KLASMAN GRUBU-
Şanlıurfa Belediyespor-Kahramanmaraşspor..........................( 1 - 0 )

Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi DİSKİ Spor-Adıyamanspor..........( 1 - 1 )

Hatayspor-İskenderun Demirçelikspor...............................( 2 - 3 )



--------------------------------------------------------------------------------
-TFF 3. LİG 1. GRUP-
Antakyaspor-Malatya Belediyespor..................................( 0 - 1 )

Kilis Belediyespor-Mezitlispor....................................( 1 - 0 )

Karsspor-Nusaybin Demirspor.......................................( 1 - 0 )

Cizrespor-Bingöl Belediyespor.....................................( 2 - 0 )

Belediye Vanspor-Batman Belediyespor..............................( 2 - 1 )

Siirtspor-Şırnakspor..............................................( 1 - 0 )

Aksarayspor-Ceyhanspor............................................( 0 - 0 )

Batman Petrolspor-Diyarbakır Kayapınar Belediyespor...............( 0 - 4 )



--------------------------------------------------------------------------------
-2. GRUP-
Bağlum Belediyespor-Gümüşhanespor.................................( 3 - 1 )

Artvin Hopaspor-Kastamonuspor.....................................( 2 - 1 )

Ankara Tarım Kredispor-Tokatspor..................................( 1 - 1 )

Bafra Belediyespor-Bulancakspor...................................( 2 - 0 )

Ünyespor-Ofspor...................................................( 0 - 0 )

Demirçelik Divriğispor-Gazi Belediyespor..........................( 0 - 0 )

Keçiörengücü-Ankara Demirspor.....................................( 2 - 2 )

Sürmenespor-Çorumspor.............................................( 1 - 0 )



--------------------------------------------------------------------------------
-3. GRUP-
OYAK Renault-Yeni Ereğlispor......................................( 2 - 0 )

Konya Şekerspor-Nilüfer Belediyespor..............................( 1 - 1 )

Yeni Burdurspor-Denizli Belediyespor..............................( 1 - 1 )

Muğlaspor-Torbalıspor.............................................( 2 - 1 )



--------------------------------------------------------------------------------
-4. GRUP-
Bilecikspor-Yıldırım Bosnaspor....................................( 0 - 5 )

Yalovaspor-Zonguldakspor..........................................( 2 - 0 )

Bursa Merinosspor-Mustafakemalpaşaspor............................( 2 - 0 )

Anadolu Üsküdar 1908 Spor-Lüleburgazspor..........................( 2 - 0 )

Körfez Belediyespor-Orhangazi Gençlerbirliği .....................( 0 - 1 )

Beykoz 1908-Beylerbeyi............................................( 2 - 0 )

Darıca Gençlerbirliği-Gölcükspor..................................( 1 - 1 )

Orhangazispor-Küçükçekmecespor....................................( 1 - 0 )

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious