Türkiye Ligleri'nde toplu sonuçlar

Türkiye Ligleri'nde toplu sonuçlar .8417
  • Giriş : 04.11.2007 / 16:36:00

Turkcell Süper Lig, TFF 1., 2. ve 3. Lig'e haftanın maçlarıyla devam edildi. Alınan sonuçlar şöyle:

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:


-TURKCELL SÜPER LİG-

Çaykur Rizespor-Vestel Manisaspor...........................( 1 - 4 )

İstanbul Büyükşehir Belediyespor-Kayserispor................( 1 - 1 )

Gençlerbirliği-Denizlispor..................................( 1 - 2 )

Bursaspor-Ankaragücü........................................( 2 - 1 )


-TFF 1. LİG-
Karşıyaka-Boluspor..........................................( 3 - 0 )

Kayseri Erciyesspor-Mardinspor..............................( 2 - 0 )

Orduspor-Elazığspor.........................................( 1 - 1 )

Kocaelispor-Gaziantep Büyükşehir Belediyespor...............( 5 - 2 )

Antalyaspor-Altay...........................................( 4 - 2 )

İstanbulspor-Eskişehirspor..................................( 0 - 3 )

Diyarbakırspor-Kartalspor...................................( 4 - 1 )


-TFF 2. LİG 1. GRUP-
Eyüpspor-Gebzespor..........................................( 2 - 0 )

Sarıyer-Zeytinburnuspor.....................................( 1 - 0 )

Bozüyükspor-Dardanelspor....................................( 0 - 2 )

Fatih Karagümrük-Gaziosmanpaşa..............................( 0 - 2 )

İnegölspor-Güngören Belediyespor............................( 1 - 0 )


-2. GRUP-
Uşakspor-Alanyaspor.........................................( 1 - 3 )

Fethiyespor-Turgutluspor....................................( 4 - 1 )

Bucaspor-İzmirspor..........................................( 2 - 1 )

Adana Demirspor-Marmaris Belediyespor.......................( 2 - 0 )

Afyonkarahisarspor-Mersin İdmanyurdu........................( 2 - 1 )


-3. GRUP-
Etimesgut Şekerspor-Küçükköyspor............................( 3 - 1 )

Tepecik Belediyespor-BUGSAŞ Spor............................( 4 - 3 )

Pendikspor-İstanbul Maltepespor.............................( 2 - 0 )

Kırıkkalespor-Alibeyköy.....................................( 1 - 0 )

Türk Telekomspor-Yeni Kırşehirspor..........................( 2 - 0 )


-4. GRUP-
Çankırı Belediyespor-Kardemir Karabükspor...................( 0 - 6 )

Yimpaş Yozgatspor-Değirmenderespor..........................( 1 - 1 )

Arsinspor-Araklıspor........................................( 3 - 1 )

Akçaabat Sebatspor-Pazarspor................................( 0 - 0 )

Erzincanspor-Erzurumspor....................................( 1 - 0 )


-5. GRUP-
Tarsus İdmanyurdu-Adanaspor.................................( 2 - 0 )

Hatayspor-Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi DİSKİ Spor.......( 1 - 1 )

Şanlıurfaspor-Şanlıurfa Belediyespor........................( 3 - 1 )

Kahramanmaraşspor-İskenderun Demirçelikspor.................( 0 - 3 )

Adıyamanspor-GASKİ Spor.....................................( 1 - 1 )


-TFF 3. LİG 1. GRUP-
Malatya Belediyespor-Antakyaspor............................( 2 - 0 )

Nusaybin Demirspor-Karsspor.................................( 0 - 0 )

Bingöl Belediyespor-Cizrespor...............................( 2 - 0 )

Batman Belediyespor-Belediye Vanspor........................( 1 - 0 )

Şırnakspor-Siirtspor........................................( 1 - 0 )

Ceyhanspor-Aksarayspor......................................( 0 - 0 )


-2. GRUP-
Gümüşhanespor-Bağlum Belediyespor...........................( 2 - 0 )

Kastamonuspor-Artvin Hopaspor...............................( 2 - 1 )

Tokatspor-Ankara Tarım Kredispor............................( 2 - 0 )

Bulancakspor-Bafra Belediyespor.............................( 4 - 1 )

Ofspor-Ünyespor.............................................( 5 - 4 )

Gazi Belediyespor-Demirçelik Divriğispor....................( 0 - 0 )

Ankara Demirspor-Keçiörengücü...............................( 1 - 1 )

Çorumspor-Sürmenespor.......................................( 2 - 1 )


-3. GRUP-
Yeni Ereğlispor-OYAK Renault................................( 2 - 2 )

Nilüfer Belediyespor-Konya Şekerspor........................( 2 - 0 )

Denizli Belediyespor-Yeni Burdur Gençlikspor................( 3 - 1 )

Torbalıspor-Muğlaspor.......................................( 3 - 1 )

Akhisar Belediye Gençlikspor-Aydınspor......................( 1 - 0 )

Kütahyaspor-Ispartaspor.....................................( 1 - 0 )

Nazilli Belediyespor-Aliağa Belediyespor....................( 1 - 0 )


-4. GRUP-
Zonguldakspor-Yalovaspor....................................( 1 - 0 )

Mustafakemalpaşaspor-Bursa Merinosspor......................( 2 - 3 )

Lüleburgazspor-Anadolu Üsküdar 1908 Spor....................( 2 - 3 )

Orhangazi Gençlerbirliği-Körfez Belediyespor................( 2 - 1 )

Beylerbeyi-Beykoz 1908......................................( 2 - 2 )

Gölcükspor-Darıca Gençlerbirliği............................( 2 - 1 )

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious