Türkiye liglerinde toplu sonuçlar

Türkiye liglerinde toplu sonuçlar.12001
  • Giriş : 08.02.2009 / 16:27:00

Turkcell Süper Lig, Bank Asya 1. Lig, TFF 2. Lig Yükselme Grubu, TFF 2. Lig 1, 2, 3 v e 4. Klasman Gruplarına haftanın maçlarıyla devam edildi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:


TURKCELL SÜPER LİG-

Gaziantepspor-Ankaraspor.....................................( 2 - 0 )

Gençlerbirliği-Bursaspor.....................................( 1 - 2 )

Antalyaspor-Denizlispor......................................( 2 - 1 )

-BANK ASYA 1. LİG-

Çaykur Rizespor-Boluspor.....................................( 1 - 4 )

Altay-Güngören Belediyespor..................................( 3 - 2 )

Kasımpaşa-Giresunspor........................................( 0 - 2 )

Sakaryaspor-Kayseri Erciyesspor..............................( 2 - 0 )

Kardemir Karabükspor-Manisaspor..............................( 6 - 3 )

Malatyaspor-Orduspor.........................................( 4 - 2 )

Samsunspor-Karşıyaka.........................................( 2 - 1 )

-TFF 2. LİG YÜKSELME GRUBU-

Belediye Vanspor-Körfez Belediyespor.........................( 2 - 1 )

Eyüpspor-Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi DİSKİ Spor.........( 0 - 0 )

Tarsus İdmanyurdu-Bucaspor...................................( 3 - 3 )

Çorumspor-Mersin İdmanyurdu..................................( 2 - 4 )

Tokatspor-Beykoz 1908........................................( 2 - 2 )

-TFF 2. LİG 1. KLASMAN GRUBU-

Sarıyer-Gaziosmanpaşa........................................( 0 - 0 )

Beylerbeyi-Gebzespor.........................................( 3 - 2 )

BUGSAŞ Spor-Bozüyükspor......................................( 1 - 2 )

Darıca Gençlerbirliği-Pendikspor.............................( 1 - 1 )

-2. KLASMAN GRUBU-

Altınordu-Akhisar Belediye-Gençlik ve Spor...................( 0 - 0 )

Turgutluspor-Marmaris Belediyespor...........................( 0 - 0 )

Adana Demirspor-Denizli Belediyespor.........................( 1 - 0 )

Fethiyespor-Alanyaspor.......................................( 0 - 2 )

-3. KLASMAN GRUBU-

Zeytinburnuspor-İstanbulspor.................................( 2 - 0 )

Maltepespor-Etimesgut Şekerspor..............................( 3 - 2 )

Kırşehirspor-Kırıkkalespor...................................( 1 - 2 )

Alibeyköy-Konya Şekerspor....................................( 0 - 2 )

-4. KLASMAN GRUBU-

Akçaabat Sebatspor-Trabzon Karadenizspor.....................( 2 - 2 )

Ofspor-Karsspor..............................................( 1 - 0 )

Pazarspor-Arsinspor..........................................( 4 - 0 )

Çankırı Belediyespor-Erzurumspor.............................( 0 - 1 )

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*