Türkiye Ligleri'nde toplu sonuçlar

  • Giriş : 04.03.2007 / 00:00:00

Turkcell Süper Lig, Türk Telekom Lig A, Lig B Yükselme ve 1, 2. ve 3. Klasman Grupları ile Üçüncü Lig'e yapılan maçlarla devam edildi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:


-TURKCELL SÜPER LİG-

Ankaraspor-Sakaryaspor..........................( 1 - 0 )

Vestel Manisaspor-Gençlerbirliği................( 0 - 3 )

Gaziantepspor-Kayseri Erciyesspor...............( 0 - 1 )

-TÜRK TELEKOM LİG A-

İstanbulspor-Malatyaspor........................( 2 - 2 )

Mardinspor-Uşakspor.............................(Tatil edildi)

Orduspor-Eskişehirspor..........................( 4 - 1 )

Altay-Samsunspor................................( 2 - 0 )

Akçaabat Sebatspor-Gençlerbirliği OFTAŞ Spor....( 0 - 2 )

Diyarbakırspor-Kocaelispor......................( 1 - 0 )

Türk Telekomspor-Gaziantep Büyükşehir Bld.......( 2 - 2 )

-LİG B YÜKSELME GRUBU-

Sarıyer-Boluspor................................( 0 - 2 )

Adana Demirspor-Şanlıurfaspor...................( 2 - 2 )

Tarsus İdmanyurdu-Kırıkkalespor.................( 1 - 0 )

Küçükköyspor-Arsinspor..........................( 1 - 1 )

Alanyaspor-Kartalspor...........................( 2 - 0 )

-LİG B 1. KLASMAN GRUBU-

Eyüpspor-Çanakkale Dardanelspor.................( 0 - 0 )

Etimesgut Şekerspor-Oyak Renault................( 1 - 1 )

Yalovaspor-Fatih Karagümrük.....................( 0 - 4 )

İnegölspor-Güngören Belediyespor................( 3 - 0 )

-2. KLASMAN GRUBU-

Muğlaspor-Mersin İdmanyurdu.....................( 2 - 2 )

İzmirspor-Bucaspor..............................( 2 - 3 )

Turgutluspor-Marmaris Belediyespor..............( 1 - 1 )

Fethiyespor-Nazilli Belediyespor................( 1 - 1 )

-3. KLASMAN GRUBU-

Gebzespor-Çankırı Belediyespor..................( 3 - 0 )

Kardemir Karabükspor-Keçiörengücü...............( 0 - 0 )

Zeytinburnuspor-Darıca Gençlerbirliği...........( 2 - 1 )

İstanbul Maltepespor-Pendikspor.................( 1 - 1 )

-ÜÇÜNCÜ LİG 1. GRUP-

Ceyhanspor-Diyarbakır Kayapınar Belediyesi......( 0 - 1 )

Belediye Van Spor-Batman Belediyespor...........( 1 - 1 )

Aksarayspor-Mersin Büyükşehir Belediyesi........( 2 - 1 )

Kilis Belediyespor-Yeni Ereğlispor..............( 0 - 0 )

Antakyaspor-Karamanspor.........................( 3 - 0 )

Batman Petrolspor-Adanaspor.....................( 2 - 2 )

Şırnakspor-Nusaybin Demirspor...................( 5 - 4 )

-2. GRUP-

Iğdırspor-Değirmenderespor......................( 0 - 1 )

Ankara Demirspor-Bulancakspor...................( 1 - 2 )

Ofspor-BUGSAŞ Spor..............................( 4 - 2 )

Çorumspor-Gümüşhanespor.........................( 2 - 2 )

-3. GRUP-

Bozüyükspor-Altınordu...........................( 0 - 1 )

Aliağa Belediyespor-Nilüfer Belediyespor........( 0 - 1 )

Sidespor-Yeni Burdur Gençlikspor................( 1 - 0 )

Afyon Karahisarspor-Balıkesirspor...............( 2 - 1 )

Kütahyaspor-Ispartaspor.........................( 1 - 0 )

Bursa Merinosspor-Denizli Belediyespor..........( 3 - 1 )

Mustafa Kemalpaşaspor-Akhisar Bld.Gençlikspor...( 1 - 0 )

-4. GRUP-

Kastamonuspor-Orhangazi Gençlerbirliğispor......( 1 - 0 )

Gölcükspor-Bakırköyspor.........................( 0 - 0 )

Beykoz 1908-Beylerbeyi..........................( 0 - 1 )

Orhangazispor-Çorluspor.........................( 0 - 4 )

Zonguldakspor-Bilecikspor.......................( 0 - 1 )

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious