Türkiye Ligleri'nde toplu sonuçlar

  • Giriş : 15.04.2007 / 00:00:00

Turkcell Süper Lig, Türk Telekom Lig A, Lig B Yükselme ve Klasman Grupları ile Üçüncü Lig'e bugün yapılan maçlarla devam edildi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:


Alınan sonuçlar şöyle:

-TURKCELL SÜPER LİG-

Ankaraspor-Konyaspor....................................( 4 - 2 )

Antalyaspor-Denizlispor.................................( 1 - 1 )

Bursaspor-Kayserispor...................................( 0 - 3 )

Kayseri Erciyesspor-Ankaragücü..........................( 0 - 1 )

Sivasspor-Gaziantepspor.................................( 2 - 1 )

Çaykur Rizespor-Trabzonspor.............................( 3 - 2 )

-TÜRK TELEKOM LİG A-

Mardinspor-Kocaelispor..................................( 1 - 1 )

Uşakspor-Gaziantep Büyükşehir Belediyespor..............( 1 - 1 )

İstanbul Büyükşehir Belediyesi-Elazığspor...............( 4 - 2 )

Türk Telekomspor-Altay..................................( 2 - 3 )

Akçaabat Sebatspor-Kasımpaşa............................( 0 - 0 )

Eskişehirspor-Samsunspor................................( 0 - 0 )

İstanbulspor-Diyarbakırspor.............................( 0 - 1 )

-LİG B YÜKSELME GRUBU-

Şanlıurfaspor-Boluspor..................................( 1 - 0 )

Kırıkkalespor-Sarıyer...................................( 1 - 0 )

Arsinspor-Adana Demirspor...............................( 1 - 2 )

Kartalspor-Tarsus İdmanyurdu............................( 1 - 0 )

Alanyaspor-Küçükköyspor.................................( 2 - 2 )

-LİG B. 1 KLASMAN GRUBU-

Yalovaspor-Güngören Belediyespor........................( 0 - 1 )

Etimesgut Şekerspor-Fatih Karagümrük....................( 5 - 2 )

Eyüpspor-Oyak Renault...................................( 1 - 0 )

İnegölspor-Dardanelspor.................................( 0 - 0 )

-2. KLASMAN GRUBU-

Turgutluspor-Nazilli Belediyespor.......................( 2 - 0 )

İzmirspor-Marmaris Belediyespor.........................( 1 - 0 )

Muğlaspor-Bucaspor......................................( 3 - 0 )

Fethiyespor-Mersin İdmanyurdu...........................( 2 - 0 )

-3. KLASMAN GRUBU-

Zeytinburnuspor-Pendikspor..............................( 2 - 2 )

Kardemir Karabükspor-Darıca Gençlerbirliği..............( 1 - 0 )

Gebzespor-Keçiörengücü..................................( 1 - 0 )

Maltepespor-Çankırı Belediyespor........................( 0 - 2 )

-ÜÇÜNCÜ LİG-

-1. GRUP-

Mersin Büyükşehir Belediyesi-Yeni Ereğlispor............( 1 - 2 )

Batman Belediyespor-Karamanspor.........................( 6 - 1 )

Diyarbakır Kayapınar Belediyespor-Adanaspor.............( 0 - 0 )

Ceyhanspor-Osmaniyespor.................................( 3 - 1 )

Belediye Vanspor-Nusaybin Demirspor.....................( 2 - 1 )

Aksarayspor-Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi DİSKİ Spor.( 0 - 0 )

Kilis Belediyespor-Batman Petrolspor....................( 0 - 2 )

Şırnakspor-Antakyaspor..................................( 1 - 0 )

-2. GRUP-

Artvin Hopaspor-BUGSAŞ Spor.............................( 0 - 3 )

Karsspor-Gümüşhanespor..................................( 0 - 2 )

Bağlum Belediyespor-Çorumspor...........................( 2 - 0 )

Ankara Demirspor-Ofspor.................................( 1 - 0 )

Gazi Belediyespor-Sürmenespor...........................( 0 - 0 )

Araklıspor-Bulancakspor.................................( 1 - 1 )

-3. GRUP-

Yeni Burdurspor-Balıkesirspor...........................( 0 - 2 )

Nilüfer Belediyespor-Ispartaspor........................( 3 - 1 )

Bozüyükspor-Aydınspor...................................( 1 - 1 )

Aliağa Belediyespor-Akhisar Belediye Gençlikspor........( 1 - 1 )

Sidespor-Göztepe........................................( 1 - 0 )

Afyonkarahisarspor-Bursa Merinosspor....................( 3 - 1 )

Mustafakemalpaşaspor-Kütahyaspor........................( 0 - 3 )

-4. GRUP-

Beylerbeyi-Gaziosmanpaşa................................( 1 - 1 )

Bakırköyspor-Tepecik Belediyespor.......................( 1 - 1 )

Orhangazi Gençlerbirliği-Alibeyköy......................( 1 - 2 )

Kastamonuspor-Çorluspor.................................( 6 - 0 )

Beykoz 1908-Orhangazispor...............................( 2 - 2 )

Küçükçekmecespor-Yıldırım Bosnaspor.....................( 1 - 0 )

Zonguldakspor-Ankadolu Üsküdar 1908 Spor................( 2 - 5 )

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious