Türkiye liglerinde toplu sonuçlar

  • Giriş : 22.04.2007 / 00:00:00

Turkcell Süper Lig, Türk Telekom Lig A, Lig B Yükselme Grubu ve Klasman Gpuları ile Üçüncü Futbol Ligi'ne haftanın maçlarıyla devam edildi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:


Alınan sonuçlar şöyle:

TURKCELL SÜPER LİG

Kayserispor-Ankaraspor.................................( 3 - 3 )
Denizlispor-Sivasspor..................................( 2 - 0 )
Vestel Manisaspor-Bursaspor............................( 4 - 1 )
Ankaragücü-Gençlerbirliği..............................( 0 - 0 )

TÜRK TELEKOM LİG A

Türk Telekomspor-Orduspor..............................( 1 - 0 )
Elazığspor-Mardinspor..................................( 0 - 1 )
Kocaelispor-Eskişehirspor..............................( 1 - 1 )
Samsunspor-Uşakspor....................................( 0 - 0 )
Malatyaspor-Gençlerbirliği OFTAŞ Spor..................( 2 - 1 )
Altay-İstanbulspor.....................................( 1 - 1 )
Diyarbakırspor-Akçaabat Sebatspor......................( 1 - 1 )

LİG B YÜKSELME GRUBU

Sarıyer-Şanlıurfaspor..................................( 2 - 1 )
Boluspor-Alanyaspor....................................( 0 - 0 )
Küçükköyspor-Kartalspor................................( 0 - 1 )
Tarsus İdmanyurdu-Arsinspor............................( 7 - 0 )

LİG B 4. KLASMAN GRUBU

Yimpaş Yozgatspor-Erzurumspor..........................( 1 - 0 )
Pazarspor-Yeni Kırşehirspor............................( 1 - 1 )
Ünyespor-Tokatspor.....................................( 0 - 0 )
Erzincanspor-Giresunspor...............................( 1 - 0 )

5. KLASMAN GRUBU

Siirtspor-GASKİ Spor...................................( 5 - 0 )
Şanlıurfa Belediyespor-Cizrespor.......................( 2 - 1 )
Adıyamanspor-Hatayspor.................................( 2 - 1 )
İskenderun Demirçelikspor-Kahramanmaraşspor............( 1 - 0 )

ÜÇÜNCÜ LİG 1. GRUP

Antakyaspor-Kilis Belediyespor.........................( 2 - 1 )
Batman Petrolspor-Aksarayspor..........................( 2 - 1 )
Nusaybin Demirspor-Ceyhanspor..........................( 2 - 1 )
Osmaniyespor-Diyarbakır Kayapınar Belediyespor.........( 1 - 0 )
Adanaspor-Batman Belediyespor..........................( 3 - 0 )
Karamanspor-Mersin Büyükşehir Belediyespor.............( 0 - 1 )
Şırnakspor-Yeni Ereğlispor.............................( 1 - 1 )

2. GRUP

Sürmenespor-Ankara Demirspor...........................( 2 - 1 )
Ofspor-Bağlum Belediyespor.............................( 2 - 1 )
Çorumspor-Iğdırspor...................(Iğdırspor sahaya çıkmadı)
Gümüşhanespor-Artvin Hopaspor..........................( 4 - 0 )
BUGSAŞ Spor-Değirmenderespor...........................( 1 - 0 )
Ankara Tarım Kredispor-Araklıspor......................( 2 - 0 )
Gazi Belediyespor-Bulancakspor.........................( 1 - 3 )

4. GRUP

Anadolu Üsküdar 1908 Spor-Küçükçekmecespor.............( 4 - 3 )
Yıldırım Bosnaspor-Beykoz 1908.........................( 0 - 2 )
Orhangazispor-Gölcükspor...............................( 1 - 2 )
Bilecikspor-Kastamonuspor..............................( 2 - 0 )
Çorluspor-Orhangazi Gençlerbirliği.....................( 2 - 0 )
Alibeyköy-Bakırköyspor.................................( 3 - 1 )
Tepecik Belediyespor-Beylerbeyi........................( 3 - 0 )

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious