Türkiye Ligleri'nde toplu sonuçlar

  • Giriş : 29.04.2007 / 00:00:00

Futbolda, Turkcell Süper Lig, Lig B Yükselme ve Klasman gruplarıyla, Üçüncü Futbol Ligi'ne bugün yapılan maçlarla devam edildi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:


Liglerde alınan sonuçlar şöyle:

-TURKCELL SÜPER LİG-

Sivasspor-Beşiktaş......................................( 0 - 1 )

---------------------------------------------------------------

-LİG B YÜKSELME GRUBU-

Boluspor-Sarıyer........................................( 0 - 0 )

Şanlıurfaspor-Adana Demirspor...........................( 2 - 2 )

Kırıkkalespor-Tarsus İdmanyurdu.........................( 0 - 1 )

Arsinspor-Küçükköyspor..................................( 1 - 1 )

Kartalspor-Alanyaspor...................................( 2 - 0 )

----------------------------------------------------------------

-LİG B 1. KLASMAN GRUBU-

Güngören Belediyespor-Fatih Karagümrük..................( 4 - 0 )

Yalovaspor-OYAK Renaultspor.............................( 2 - 1 )

Etimesgut Şekerspor-Dardanelspor........................( 2 - 1 )

Eyüpspor-İnegölspor.....................................( 1 - 0 )

------------------------------------------------------------

-2. KLASMAN GRUBU-

Nazilli Belediyespor-Marmaris Belediyespor..............( 2 - 1 )

Turgutluspor-Bucaspor...................................( 2 - 2 )

İzmirspor-Mersin İdmanyurdu.............................( 3 - 3 )

Muğlaspor-Fethiyespor...................................( 0 - 2 )

---------------------------------------------------------------

-3. KLASMAN GRUBU-

Pendikspor-Darıca Gençlerbirliği.......................( 2 - 2 )

Zeytinburnuspor-Keçiörengücü...........................( 1 - 2 )

Kardemir Karabükspor-Çankırı Belediyespor..............( 2 - 1 )

Gebzespor-İstanbul Maltepespor.........................( 2 - 1 )

---------------------------------------------------------------

-ÜÇÜNCÜ LİG 1. GRUP-

Yeni Ereğlispor-Karamanspor..........................(Oynanmadı)

Mersin Büyükşehir Belediyesi-Adanaspor................( 0 - 0 )

Batman Belediyespor-Osmaniyespor......................( 3 - 1 )

Diyarbakır Kayapınar Belediyespor-Nusaybin Demirspor...( 1 - 1 )

Belediye Vanspor-Batman Petrolspor....................( 2 - 1 )

Aksarayspor-Antakyaspor...............................( 1 - 0 )

Kilis Belediyespor-Şırnakspor.........................( 1 - 1 )

-------------------------------------------------------------

-2. GRUP-

Bulancakspor-Tarım Kredispor..........................( 3 - 0 )

Araklıspor-BUGSAŞ Spor................................( 0 - 0 )

Değirmenderespor-Gümüşhanespor........................( 3 - 1 )

Karsspor-Çorumspor..................................(Oynanmadı)

Iğdırspor-Ofspor.....................................( 1 - 4 )

Bağlum Belediyespor-Sürmenespor......................( 3 - 0 )

-------------------------------------------------------------

-3. GRUP-

Balıkesirspor-Ispartaspor...........................( 3 - 2 )

Yeni Burdur Gençlikspor-Denizli Belediyespor.........( 0 - 2 )

Bozüyükspor-Göztepe..................................( 2 - 1 )

Aliağa Belediyespor-Bursa Merinosspor...............( 4 - 0 )

Sidespor-Kütahyaspor................................( 2 - 0 )

Afyonkarahisarspor-Mustafa Kemalpaşaspor............( 2 - 0 )

------------------------------------------------------------

-4. GRUP-

Gaziosmanpaşa-Tepecik Belediyespor..................( 2 - 3 )

Beylerbeyi-Alibeyköy................................( 1 - 3 )

Bakırköyspor-Çorluspor..............................( 1 - 3 )

Orhangazi Gençlerbirliği-Bilecikspor................( 0 - 1 )

Kastamonuspor-Orhangazispor.........................( 3 - 0 )

Gölcükspor-Yıldırım Bosnaspor........................( 3 - 0 )

Beykozspor 1908-Anadolu Üsküdar 1908 Spor............( 0 - 2 )

Küçükçekmecespor-Zonguldakspor.......................( 1 - 2 )

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious