Türkiye liglerinde toplu sonuçlar

Türkiye liglerinde toplu sonuçlar.11505
  • Giriş : 28.10.2007 / 16:53:00

Turkcell Süper Lig, TFF 1, 2 ve 3. Lig'e haftanın maçlarıyla devam edildi. Alınan sonuçlar şöyle:

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:


TURKCELL SÜPER LİG
Ankaragücü-Çaykur Rizespor.................................( 1 - 0 )

Konyaspor-Sivasspor........................................( 2 - 1 )

TFF 2. LİG 2. GRUP
Marmaris Belediyespor-Mersin İdmanyurdu....................( 0 - 1 )

İzmirspor-Adana Demirspor..................................( 1 - 3 )

Uşakspor-Afyonkarahisarspor................................( 1 - 1 )

Turgutluspor-Bucaspor......................................( 0 - 1 )

3. GRUP
BUGSAŞ Spor-Pendikspor.....................................( 0 - 1 )

Küçükköyspor-Tepecik Belediyespor..........................( 0 - 0 )

Alibeyköy-Yeni Kırşehirspor................................( 2 - 1 )

Maltepespor-Kırıkkalespor..................................( 0 - 1 )

Etimesgut Şekerspor-Türk Telekomspor.......................( 3 - 1 )

5. GRUP
Adanaspor-Hatayspor........................................( 2 - 1 )

İskenderun Demirçelikspor-GASKİ Spor.......................( 0 - 2 )

Şanlıurfa Belediyespor-Kahramanmaraşspor...................( 1 - 0 )

Tarsus İdmanyurdu-Adıyamanspor.............................( 1 - 1 )

TFF 3. LİG 1. GRUP
Aksarayspor-Şırnakspor.....................................( 6 - 1 )

Siirtspor-Batman Belediyespor..............................( 1 - 2 )

Belediye Vanspor-Diyarbakır Kayapınar Belediyespor.........( 1 - 0 )

Cizrespor-Nusaybin Demirspor...............................( 0 - 0 )

Karsspor-Mezitlispor.......................................( 1 - 1 )

Kilis Belediyespor-Malatya Belediyespor....................( 2 - 2 )

2. GRUP
Sürmenespor-Bulancakspor...................................( 2 - 2 )

Bafra Belediyespor-Tokatspor...............................( 1 - 2 )

Tarım Kredispor-Kastamonuspor..............................( 1 - 2 )

Artvin Hopaspor-Gümüşhanespor..............................( 0 - 0 )

Bağlum Belediyespor-Ankara Demirspor.......................( 1 - 4 )

Keçiörengücü-Gazi Belediyespor.............................( 5 - 2 )

Demirçelik Divriğispor-Ofspor..............................( 0 - 2 )

Ünyespor-Çorumspor.........................................( 1 - 0 )

3. GRUP
Tavşanlı Belediye TKİ Linyitspor-Akhisar Belediyespor......( 2 - 1 )

Aydınspor-Torbalıspor......................................( 0 - 2 )

Muğlaspor-Denizli Belediyespor.............................( 0 - 2 )

Yeni Burdurspor-Nilüfer Belediyespor.......................( 1 - 1 )

Konya Şekerspor-Yeni Ereğlispor............................( 2 - 1 )

OYAK Renault-Altınordu.....................................( 2 - 3 )

Balıkesirspor-Nazilli Belediyespor.........................( 1 - 1 )

Aliağa Belediyespor-Kütahyaspor............................( 0 - 0 )

4. GRUP
Bursa Merinosspor-Zonguldakspor............................( 0 - 0 )

Yalovaspor-Yıldırım Bosnaspor..............................( 3 - 1 )

Bilecikspor-Gölcükspor.....................................( 0 - 0 )

Darıca Gençlerbirliği-Beylerbeyi...........................( 0 - 0 )

Beykoz 1908-Orhangazi Gençlerbirliği.......................( 3 - 1 )

Körfez Belediyespor-Küçükçekmecespor.......................( 3 - 2 )

Orhangazispor-Lüleburgazspor...............................( 2 - 1 )

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious