Türkiye şampiyon olabilir!

Türkiye şampiyon olabilir!.12971
  • Giriş : 23.11.2007 / 22:12:00

David Platt, Avrupa Futbol Şampiyonası'nda her takımın şampiyon olma şansının bulunduğunu söyledi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

İngiltere Milli Takımı'nın unutulmaz eski futbolcularından David Platt, Türkiye'nin Avrupa Futbol Şampiyonası'nda şampiyon olması durumunda buna kimsenin şaşırmaması gerektiğini söyledi.

Antalya'da başlayan Beko Classıc 2007 Golf Turnuvası'na katılan David Platt, Türkiye'nin Avrupa Futbol Şampiyonası'na katılmasından dolayı çok mutlu olduğunu söyledi. Platt, ''Avrupa Futbol Şampiyonası'nda birbirine denk 16 takım mücadele edecek. Bu şampiyonada her takımın şampiyon olma şansı var. Türkiye şampiyon olursa da kimse şaşırmasın'' dedi.

Platt, bu yıl İngiltere'nin Middlesbrough takımına transfer olan Fenerbahçe'nin eski futbolcusu Tuncay Şanlı'nın şansızlıklar yaşadığına işaret ederek, ''Tuncay'ı Fenerbahçe'de oynarken tanıyordum. Kendisi çok başarılı bir futbolcu. Bu sezon başında sakatlandı. Tuncay yeni bir ülkeye geldi. Uyum sorunu var. İnanıyorum ki Tuncay gelecek yıl İngiltere'de çok başarılı olacaktır. Tuncay, oynadığı futbolla çok ses getirecektir'' diye konuştu.

Platt, Antalya'daki golf turnuvasına katıldığı için de mutlu olduğunu, Antalya'nın muhteşem tesislere sahip olduğunu belirtti.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious