'Türkiye'de konuşma hakkı sadece BBP'ye aittir'

  • Giriş : 17.04.2006 / 00:00:00

Büyük Birlik Partisi (BBP) Erzurum İl Başkanı Cemal Amaz, Türkiye'de konuşma hakkının sadece BBP'ye ait olduğunu ileri sürdü.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Almaz, "Erzurum'un şu anki ekonomik, kültürel ve siyasi geri kalmışlığının tek sesebi bu ve bundan önceki iktidarlardır. Bu iktidarın geçtiğimiz 3.5 yıl içerisinde ilimize fayda adına en küçük bir katkısı olmadığı gibi bundan önceki iktidarlara bu iktidarın yolunu açmak gibi tarihi bir hataları olmuştur. İlimizde tarım ve hayvancılık geçim standartlarının altına düşmüş küçük esnaf ise tarihte ilk defa Bağ-Kur primlerini yatıramaz ve sağlık problemlerini çözemez hale gelmiştir. Merkezi ve yerel hükümet ancak popülist politikalarla günü kurtarmanın çabası içerisindedir." dedi.

Almaz açıklmamasında, "Tarihte ilk defa üniter yapı ilk defa bu kadar açık tartışılmakta, milli ve manevi duruş Avrupa Birliği sevdasından zedelenmektedir. Gelecek günlerde ülke bütünlüğü adına ciddi tartışmalar bizi beklemektedir. Merkezi hükümet diyet borcu olduğu kesimlere bu borcunu ödemekle meşgul olurken dün bir bardak suda fırtına koparanlar ise görünmez destek vermektedirler. Daha dün halkın iradesini heba eden ve ülkeyi uçurumun kenarına getirenler ise şimdilerde kahraman olma iddiasındadır. Şu bilinmeli ki bu ülkede konuşma hakkı sadece BBP'ye aittir. Bütün meselerin çözümü ve bundan önceki tüm partilerin alternatifi BBP'nin asil duruşu ve temiz kadrolarındadır." ifadelerine yer verdi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious