Türkiye'de yeni çıkan oyunlar

Türkiye'de yeni çıkan oyunlar.18489
  • Giriş : 06.07.2008 / 23:28:00

İşte Türkiye'de yeni çıkan oyunlardan seçmeler: ''Beijing 2008'', ''Civilization: Revolution'' ve ''Sims 2: Ikea Stuff''...

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Türkiye'de orijinal oyun satışları "aşırı yüksek" fiyatları nedeniyle korsan oyunlar karşısında yetersiz kalsa da orijinal oyun satışı sürüyor. İşte yeni çıkan oyunlardan bazıları...

Beijing 2008 (PS3)

Malum, Pekin'de yapılacak olimpiyatlar yaklaşıyor... Olimpiyatlar olur da oyunu olmaz mı? Olur... Sega'nın piyasaya sürdüğü oyun olimpiyat ruhunu yaşatmayı amaçlıyor.

Online oynanabilirlik sayesinde dünyanın farklı yerlerinden oyuncularla en önemli spor oyununda yarışma imkanı sunuyor. Daha önceki olimpiyat oyunlarında görülmemiş oyun modları ile birlikte spor oyunları için yeni kriterler getiriyor. Resmi olimpiyat oyunu alanlarında, Pekin National Stadium ve National Aquatics Center’da yerinizi alın ve 35’den fazla spor dalında yarışabiliyorsunuz.

Civilization: Revolution (PS3)

Efsane oyun Civilization, yeni bir oyunla konsol dünyasına katıldı. GTA serisinin yapımcısı Take 2 tarafından piyasaya sürülen strateji oyununda 16 farklı ırkı yönetebiliyorsunuz.

Amacınız ise tabii ki dünyaya hükmetmek. Konsolculara özel aksiyonlarla süslenen oyunda 16 ırka özel komutanlar ve tarih sayfasında yerini almış önemli liderleri kullanarak görev modunu oynayabliyorsunuz.

Oyuncunun tercihine göre daha hızlı arcade tarzı bir oyun ya da klasik "Civilization" gibi uzun soluklu bir oyun oynama şansınız da var.

Sims 2: Ikea Stuff (PC)

Bazılarının nefret ettiği bazılarının ise onsuz yapamadığı Sims 2, şimdi de Ikea'yı bağladı.

Ikea Stuff ile İkea’nın cesur tasarımlarını kullanarak Sim’lerinizin odalarını kişiliklerini yansıtacak şekilde tasarlayabilirsiniz.

Popüler mobilyalar sayesinde salonlara, yatak odası ve ev ofislerine benzersiz bir görünüm kazandırmak da size kalmış. Özel aydınlatma seçenekleriyle odaların havasını değiştirebilir sanal evinizi baştan aşağıya yenileyebilirsiniz.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious