Türkiye'nin bugünkü gündemi

  • Giriş : 11.06.2006 / 00:00:00

Türkiye'nin 11 Haziran 2006, Pazar gündemi şu şekilde:

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

- AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Kayseri'de partisinin il kongresine katılacak. Başbakan Erdoğan, daha sonra partisinin Ankara İl Kongresine de katılacak.

- TBMM Başkanı Bülent Arınç, Meclis Başkanı Jozefina Topallı'nın resmi davetlisi olarak Arnavutluk'a hareketinden önce Atatürk Havalimanı'nda basın açıklaması yapacak.

- Devlet Bakanı Nimet Çubukçu, Kocaeli'nin Gebze ilçesinde ''Aile kurumunu yıpratan, özellikle çocuk ve gençlerin gelişiminde sorun yaratan'' yayınların değerlendirileceği Ortak Akıl Toplantısına katılacak.

- Ulaştırma Bakanı Binali Yıldırım, Malatya'da çeşitli açılış törenlerine katılacak.

- Kültür ve Turizm Bakanı Atilla Koç, Hakkari'de çeşitli ziyaret ve incelemelerde bulunarak, AK Parti İl Başkanlığını ziyaret edecek.

- Maliye Bakanı Kemal Unakıtan, Vergi Konseyi'nin Antalya'da düzenlediği ''AB Sürecinde Kayıtlı Ekonomiye Geçiş'' konulu toplantının kapanış konuşmasını yapacak.

- Tarım ve Köyişleri Bakanı Mehmet Mehdi Eker, Diyarbakır'da çeşitli açılışlara katılacak.

- Fen, Anadolu ve Sosyal Bilimler liseleri, Polis Koleji ve özel okullarda okumak isteyen öğrencilere yönelik Ortaöğretim Kurumları Öğrenci Seçme ve Yerleştirme Sınavı (OKS) yapılacak.

- DYP Genel Başkanı Mehmet Ağar, partisinin İzmir İl Kongresine katılacak.

- GATA'da tedavi gören eski Başbakan Bülent Ecevit'in sağlık durumuna ilişkin gelişmeler izleniyor.

- Türk Boğazlarından yapılan tehlikeli madde taşımacılığına karşı Doğa İle Barış Derneği organize ettiği Türk Boğazları Deniz Etkinliği gerçekleştirilecek.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious