Türkiye'nin bugünkü gündemi

  • Giriş : 23.06.2006 / 00:00:00

Türkiye'nin 23 Haziran 2006, Cuma gündemi şu şekilde:

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

- AK Parti'nin 3 gün sürecek 7. İstişare ve Değerlendirme Toplantısı, Genel Başkan ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın katılımıyla Antalya'da başlayacak.

- Eski Başbakan Mesut Yılmaz ve eski Devlet Bakanı Güneş Taner'in Yüce Divan'da yargılandıkları davada kararın açıklanması bekleniyor.

- TBMM Başkanı Bülent Arınç, Bulgaristan Dışişleri Bakanı İvailo Kalfin ile Bulgaristan Parlamentosunda bir araya gelecek.

- CHP Genel Başkanı Deniz Baykal, Antalya Ticaret ve Sanayi Odası'nın meclis toplantısı ile Antalya Ticaret Borsası'nın 86. kuruluş yıldönümü ve ödül töreninde konuşacak.

- 9. Cumhurbaşkanı Süleyman Demirel, CHP Lideri Deniz Baykal ve Anavatan Partisi Genel Başkanı Erkan Mumcu, Isparta'da Süleyman Üniversitesinde mezuniyet törenine katılacaklar.

- Devlet Bakanı ve Başmüzakereci Ali Babacan, İtalya'nın Milano kentinde Uluslararası Finans Enstitüsü tarafından düzenlenen ''Ditchley Konferansı''na katılacak.

- İçişleri Bakanı Abdülkadir Aksu, Antalya'da düzenlenen ''İnsan Ticareti ile Mücadelede Bölgesel İhtiyaç ve Eğilimlerin Belirlenmesi'' konulu toplantıya katılacak.

- Maliye Bakanı Kemal Unakıtan, İstanbul'daki ''UBS-Türkiye Yatırım Konferansı''nda, yatırımcılara ve Türk iş adamlarına konuşacak.

- Milli Eğitim Bakanı Hüseyin Çelik, Ankara'da Tes-İş Sendikası tarafından Konya ve Adapazarı'nda yaptırılacak olan Anadolu Liselerine ilişkin protokol imza törenine katılacak.

- Ulaştırma Bakanı Binali Yıldırım, TÜLOMSAŞ tarafından düzenlenen ''Türkiye'de Demiryolu Çeken Araçları Üretim Teknolojileri'' konulu sempozyuma katılacak.

- Kültür ve Turizm Bakanı Atilla Koç, Antalya'da yapımı gerçekleştirilen arıtma tesislerinin açılış törenlerine katılacak.

- DYP Genel Başkanı Mehmet Ağar, parti genel merkezinde basın toplantısı yapacak.

- DSP Genel Başkanı Zeki Sezer, Antalya'da basın toplantısı yapacak ve partisine yeni katılan üyelere rozet takacak.

- Hürparti Genel Başkanı Yaşar Okuyan basın toplantısı yapacak.

- DTP Kadın Meclisi 'Siyasi Partiler Yasası Değiştirilsin' kampanyası çerçevesinde topladığı imzaları TBMM'ye sunacak

- Emniyet Genel Müdürlüğü Sözcüsü İsmail Çalışkan, haftalık basın toplantısını yapacak.

- Moldova Cumhuriyeti'nin Ankara Büyükelçisi Mihail Barbulat, İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu'nu ziyaret edecek.

- Çukurova Üniversitesi 2005-2006 öğretim yılı mezunlarının diploma töreni Adana Hipodromu'nda yapılacak.

- Adana Büyük?ehir Belediye Ba?kany Aytaç Durak, Regülatör Köprü üzerinde basyn toplantysy yapacak.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious