Türkiye'nin bugünkü gündemi

  • Giriş : 22.12.2006 / 00:00:00

Değerli ziyaretçilerimiz; Türkiye'nin bugünkü gündemi derlenmiştir.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

- Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Ankara'da Tes-İş Sendikasının Genel Kurulu ile Mehmet Akif Ersoy'u anma toplantısına katılacak.

- Dışişleri Bakanı ve Başbakan Yardımcısı Abdullah Gül, Ankara'da düzenlenen TÜSİAD Yüksek İstişare Konseyi (YİK) toplantısına katılacak.

- Devlet Bakanı ve Başbakan Yardımcısı Abdüllatif Şener, Niğde'de bazı açılış törenlerine katılacak ve ziyaretlerde bulunacak.

- Devlet Bakanı Ali Babacan, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu'nu Hazine Müsteşarlığındaki makamında kabul edecek.

- Sağlık Bakanı Recep Akdağ Giresun Valiliğini, Belediye Başkanlığını ve AK Parti İl Başkanlığını ziyaret edecek.

- Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Hilmi Güler, Uluslararası Enerji Ajansı (UEA) Ekonomik Analiz Bölüm Başkanı ve Baş Ekonomisti Dr. Fatih Birol ile ortak basın açıklaması yapacak.

- Sanayi ve Ticaret Bakanı Ali Coşkun, Samsun'da, Bafra ve Samsun ticaret ve sanayi odalarının vergi ödül törenlerine katılacak, çeşitli ziyaretlerde bulunacak.

- Çevre ve Orman Bakanı Osman Pepe, İstanbul Sanayi Odası 2006 Çevre Ödüllerinin de verileceği, İSO 2006 Çevre Danışma Kurulu toplantısına katılacak.

- Anavatan Partisi Grup Başkanvekili Süleyman Sarıbaş, basın toplantısı düzenleyecek.

- Emniyet Genel Müdürlüğü Sözcüsü İsmail Çalışkan, haftalık basın toplantısı yapacak.

- Gaziantep'in düşman işgalinden kurtuluşunun 85. yıl dönümü dolayısıyla, çeşitli kurumlar tarafından etkinlikler düzenlenecek.

- Bursa Büyükşehir Belediyesince düzenlenen ''Bursa 11. Edebiyat Günleri'' başlayacak.

- İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, ''Abla, Ağabey, Kardeş Projesi'' hakkında bilgi vermek üzere basın toplantısı yapacak.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious